Wpis z mikrobloga

garażu

stalowe kulki


@lenovo99: Średni pomysł, szukaj czegoś na ołowiany śrut np. Crosman Vigilante, Crosman 2240, Crosman P1322/1322BR(oszczędzasz na CO2), Kandar CP1, Hatsan 25 S.

Śrut JSB lub crosman.
na olx masz beemana 17 czyli kopie hw 40, bardzo fajny i bardzo celny pistolet PCA. Nie potrzeba co2, https://www.olx.pl/oferta/wiatrowka-pca-beeman-p17-z-kolimatorem-jak-hw40-CID767-IDxfjQn.html#eaf361eba3

apropos psm45
"Napięta w ten sposób sprężyna porusza tłok nadający kulce prędkość początkową 60 m/s."
to jakis szrot wiatrówkowy, za darmo bym tgeo nie chciał. O celnosci mozesz zapomniec, no chyba, ze chcesz strzelac w puszki z 2-3 metrów
Ponadto pistolety sprezynowe to sliski temat, sa trudne w opanowaniu, na poczatek lepiej
@Viscop: tu mnie zaskoczyłes, bo jeszcze pół roku temu ludzie chcieli sprowadzac beemany p17 z usa.
Jak widac powstaly nowe kanały dystrybucji.
A kupujac od kogos uzywany sprzet jest bardzo łatwo sprawdzic - kupujesz paczke ze sprawdzeniem zawartosci i na poczcie otwierasz i sprawdzasz co jest w srodku. Jak sprzet nie pasuje odsyłasz do nadawcy i po sprawie, a płacisz dopiero jak zaakceptujesz stan przesyłki
@Kick_Ass: @ElDirtyHarry:
Bez przesady, nie trzeba aż tak cywilizować. To bardzo dobra podróbka. Tam praktycznie wszystkie części są wymienne z HW40. Ludzie Beemany kupują żeby 'mieć', bo tak jak było z BMK-40 (klon AATX200) pewnie szybko znikną a są świetną podróbką.

@lenovo99: Jak kupisz do strzelania w garażu coś takiego na kulki stalowe/plastikowe/etc, koniecznie strzelaj w okularach, jakichkolwiek.
@krak mnie na forum jak kupowałem hw40 kazali cywilzować. Dałem do Dębowego na poprawki i faktycznie po obrobieniu korony, portu ładowania, spustu , wyosiowaniu lufy, pistolet wrócił odmieniony. Miałem go z 4 lata temu, już wtedy pisali o Beemanie. Może coś poprawili,nie wiem. Fakt że cena niezła.