Wpis z mikrobloga

6304225 - 1500 = 6302725

Za każdym pływanym razem...
Znowu byłem wykończony - gdy jechałem z młodszym synem na trening piłki nożnej to sobie obiecywałem, że jak potem starszego zawiozę na basen to sobie odpocznę w poczekalni. Ale jako że rano dałem sobie bieganiem ostro w kość (prawie pobiłem swój rekord na 15 km sprzed trzech lat) to uznałem że jednak dobrze będzie się zrelaksować w basenie spokojnym pływaniem. Tak 500 metrów spacerowym tempem... no może 1000, tak bez pośpiechu...
I co? I znowu jechałem ile fabryka dała, mimo spóźnienia wyrobiłem się z 60 basenami ¯\_(ツ)_/¯
Cóż poradzić, jakoś samo wyszło.

Na koniec zajrzałem do sauny - kurczę, chyba będę odwiedzał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko syn stwierdził, że to nie dla niego... ale parę razy zajrzał, ciekawość była mocniejsza. BTW jak to jest z dziećmi - sauna jest niezalecana, czy mi się coś pomyrdało?

Na koniec udało mi się zrobić 6 długości kraulem i nie umrzyć ()

#plywajzwykopem #plywanie
  • 5
6304225 - 1500 = 6302725

@enron Prawdopodobnie poprzednicy zrobili błąd, masz okazje go poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #plywajzwykopem i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/plywajzwykopem/wszystkie/
Screen: http://nnro.net.pl/wszystkiewpisy.png

Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
6358225 - 1500 = 6356725
! Poprzedni wpis należący do Auth zaczyna się tak:
! 6305475 - 1250 = 6304225
BTW jak to jest z dziećmi - sauna jest niezalecana, czy mi się coś pomyrdało?


@enron: nawet nie tyle nie polecana co nie znam dzieciaka który by saunę lubił. ja co prawda na saunę w wieku kilku lat z ojcem chodziłem i żyję, ale to bardziej dlatego że mój stary jest taki zajebisty, a nie że mi się podobało. generalnie wszystko z głową - mnie ojciec w wieku dwóch lat wrzucał
mnie ojciec w wieku dwóch lat wrzucał na 3m głęboki basen i jakoś nie wyrobił u mnie niechęci do wody


@luzny_lori: ale bez worka jak w tym kawale? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Starszego syna już jako niemowlaka targałem na lekcje pływania dla bobasów, młodszy jakoś co chwila przeziębiony był i już tak łatwo nie było... Obaj szczęśliwie lubią pływać.