Wpis z mikrobloga

@shitstormer: z netflixa to Contratiempo obejrzyj sobie jeszcze. To inna historia ale gwarantuje dobre doznania xd a bezpośrednio podobny jest taki duński film FESTEN ale nie wiem czy uda ci się go zobaczyć, mnie wgniótł w fotel.
@Croudflup: te film jest świetny, jeden najlepszych jakie widziałem przez ostatnie kilka lat.

Najdziwniejsze są oceny na filmwebach i idmb. Na tym pierwszy ma chyba 6.1 co jest nieporozumienie trudnym do wyjaśnienia.
@NieBojeSieMinusow: wg. Mnie scena z lampą niepotrzebna w ogóle, ale rozumiem ja tak że niezależnie od statusu społecznego taka historia może być w każdym domu, każdy kogoś stracił i każdy tęskni więc to nie jest jakiś odosobniony przypadek. Ale zamiast tych języków mogli zostawić na lampach, i co jakiś czas błysk z mieszkań pokazać
@Croudflup: bardzo fajna interpretacja, tylko ja wysiadłem jak film na poważnie stara mi sie powiedzieć o zmasowanym ataku super zorganizowanej i tajnej sekty :d dlatego pójście w camp w finale byłoby fajnym wyjściem. Rozumiem pomysł, ale wyszedł lekki zgrzyt