Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjawić, po jaką cholerę dajecie swoj prywatny numer telefonu swojemu pracodawcy? Przecież to jakby pies przynosił w zębach smycz swemu panu.
Jest tyle nieskomplikowanych protipow, ktore mozna tutaj wdrozyc, że aż nie chcę mi się wymieniac xD
A potem dowiadujecie się o 21:37, że macie za 3 godziny stawić się w robocie, mimo innego terminarza, bo costamcostam licze na ciebie anon, ludzie mi wypadli, wyjatkowa sytuacja
To jest tak bardzo proste do obejscia, że coś w tym wszystkim każe mi niestety wątpić o waszym sprycie.
#pracbaza #takaprawda
  • 11
@sytrt:
Ale to jest bohaterskie ( xD) rozwiązywanie problemu, do którego samemu się doprowadziło.
Wiesz, co się wtedy robi? Otóż zupełnie nic. Ma się czas w domu dla siebie, dla rodziny. Nie dla janusza. Nawet nie odpowiadasz, nie odbierasz, a potem w pracy jestes zaskoczony, ze on w ogóle oczekiwal, ze odpowiesz. I ze smial smiec cos napisac.
Ale powtarzam, ze najpierw to trzeba by w ogole nie dawać mu swojego
@giocarte: przecież nie napisałam tego na serio xd a jak rozwiążesz problem taki, że w sytuacji jak jesteś chory, stoisz w korku, cokolwiek i jak informujesz o tym przełożonego? Gołębiem? Ja ze swoim przełożonym mam taka relacje, że chce żeby miał mój numer a ja jego, wiesz co jest protipem? Nie pracować w januszexie
@sytrt:
Poinformuję telefonicznie. Popatrz na wpis krzysztofa wyżej i zastanow sie, czy ja w ogole postuluje brak kontaktu telefonicznego z szefem. Nie podawac PRYWATNEGO numeru telefonu - o to chodzi. Np. 2 karty sim - jedna prywatna - tego numeru januszowi nie dajesz, druga - simkarta dla szefa , aktywna tylko w godzinach twojej pracy, po uplywie tych godzin ja wylaczasz.

@huwer1001
Ty nie tylko jestes tym pieskiem przynoszacym swemu panu
@giocarte: no pewnie, bo mi się chce bawić co chwilę w wymienianie kart sim w telefonie xd jak dla mnie kiepski pomysł, poza tym chce mieć cały czas aktywną swoją prywatną, a telefonów komórkowych służbowych nie mamy, bo są nam niepotrzebne
@giocarte: chcę mieć jeden, swój konkretny, nie będę dla pracy kupować specjalnie telefonu dual sim, albo kupować drugi telefon, bo szef może raz na ruski rok do mnie zadzwonić, no świetne rozwiązanie xd