Wpis z mikrobloga

CHYTRY TRACI DWA RAZY.

Ludzie, widzę że niektórzy tutaj w panice robią głupoty. Nie ważne czy kupiłeś wczoraj za 6k$, dziś za 4,5k, czy jutro kupisz za 3k. Nie musicie idealnie trafić w dołek. Przecież to mało realne. Nikt nie jest w stanie przewidzieć gdzie jest dno idealnie. Każdy z was ma #!$%@? w głowie że musi być nostradamusem i kupić idealnie na samym dnie. NIE MUSI!
Ja dziś kupiłem za 4,5k i liczę się że to może nie być jeszcze koniec spadków, ale nie będę płakał ani panikował że nie trafiłem dna. Cena i tak jest niska, spoko promocja. Pakujcie się mniej więcej w tych przedziałach i będzie dobrze.

Później wystarczy HODL, najprostsza i najskuteczniejsza metoda zarabiania na BTC. Nie potraficie powstrzymać się od szybszego zarabiania, tradujecie, kombinujecie i robicie głupie ruchy a przez to ostatecznie tracicie. Mamy black friday, pakujcie się i trzymajcie. To najprostsza i najskuteczniejsza metoda. Większość chce zarobić szybciej i kombinuje przez co tylko traci. Tu są #!$%@? same dzieciaki tradindu. Żeby zarabiać więcej niż na HODL w dłuższej perspektywie czasu trzeba wielu lat doświadczenia i udaje się to jakiemuś promilowi inwestorów. Sami #!$%@? wiecie że na tym rynku traci 90% a 10% zarabia, to co #!$%@?? Liczysz że będziesz magicznie w tych 10% ze swoim doświadczeniem 1 roku czasu?

Nie bądźcie chciwi. Kupujcie w promocji i nie płaczcie że to nie sam dołek dzbany!

#kryptowaluty #bitcoin
źródło: comment_P9ZPehkAy6JevHmXNFH3gCOwQmmb7zeK.jpg
  • 13
@cyberpunkbtc: rób co chcesz, kupisz, nawet jak bańka znowu urośnie do 20k to zarobisz ledwo 400%. Na rynku krypto to nie jest duży zarobek w stosunku do ryzyka. Trzeba czekać na spektakularne spadki, takie które dadzą tysięczne procenty zysku. Dobrze jest kupować partiami, nigdy nie trafi się dna, ale ogromne ryzyko dla małego zysku nie ma sensu. Nie zdziw się jak zobaczysz cenę 2000$ albo i 1000$ w ciągu paru dni.
@doges: Jakimi chamskimi? To prawda jest chamska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SebastianSynJanuszaIGrazyny: Ja dużo już zarobiłem na BTC. 400% to nie jest mało i skończ mi #!$%@?ć że na rynku krypto 400% to mało bo gadasz jak każdy shitcoiniarz który tu został sczyszczony. 400% to dużo i nie wyjdę przy 20k$. A ty dopiero po spadku do 4k widzisz dalsze spadki. Obudziłeś się za późno.