Wpis z mikrobloga

@Pszesmiewca zarąbisty się ten bugout wydaje :D bier go. Hahah, jak nic nowego ci się niw uwidzi, to boker niedługo wypuszcza nowego balisonga, co ma być trochę lepszy niż poprzedni
@Pszesmiewca z racji że siedzisz w nożach, to imo dopiero boker byłby sensownej jakości dla ciebie. Ok 290 kosztuje. Możliwe, że ten nowszy, co ma się pojawić niedługo będzie tańszy. Poniżej tej ceny są praktycznie tylko chińczyki z gównolitu i walther, który waży dużo, jest klockowaty, niewygodny i brzydki
@Zoxico a Noksa używałeś może? Ja machałem długo ryżowym bm 42 i był spoko, żaden inny dizajn mi się nie podoba zbytnio. Z tańszych sensownych widziałem tylko bokera i noksa ale chciałbym najpierw gdzieś na żywo zobaczyć nim ewentualnie kupię.
@mrozny100 42 ma tak świetny design, że nawet chińskie klony z nierdzewki są fajne :d Noksa miałem w łapie kilka razy. Wygląda super i do edc byłby fajny ale do machania jest tragiczny. Te rękojeści są niewygodne i bardzo bardzo lekkie, a ostrze wyjatkowo ciężkie akurat