Gorące dyskusje ostatnie 12h

Historia mema CLOWN WORLD na wykopie:

1. Prawaki kopiują z zachodu nowego mema Clown World
    2. Mem nikogo nie śmieszy, bo kompletnie nie pasuje do polskich realiów
    3. Prawaki spamują HONK HONK pod wszystkimi wpisami neuropków
    4. Zirytowane neuropki twierdzą, że to idiotyczne i tylko obrazuje syndrom oblężonej twierdzy polskiego prawactwa
    5. "haha boli was dupa xDD jakby nie bolała to byście o tym nie pisali xDDD"

#bekazprawakow #neuropa #honkhonk #clownworld
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Komentarz z największą ilością plusów, wybiera imię dla futrzaka.
    #pokazkota #koty #zwierzaczki

odpowiedzi (57)

#rozdajo Dostałem na święta smartfon Motorola Moto C plus, ale nie będę go używał bo wolę mój aktualny telefon. Wszyscy (bez zielonek), którzy do jutra do jutra do 16 zaplusują ten wpis, wezmą udział w losowaniu rozdajo. Smartfon, który dostałem nie był używany, nie był nawet wyciągany z pudełka. Moze to nie jest pierwsza liga jeżeli chodzi o telefony, ale coś tam na nim można porobić. Jest to wersja z 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej (można rozszerzyć do 32GB za pomocą kart) Oprócz tego procesor 4-rdzeniowy, MediaTek MT6737, 64-bitowy, 1,3 GHz, Android 7.0, aparaty 2mpx przedni, 8mpx tylny. O reszcie sobie doczytajcie w necie. Losowanie rozdajo odbędzie się jutro zaraz po 16, a jego nagrodą nie bedzie ten smartfon tylko sub ode mnie na wykopie. Telefon ten może się sprawdzić głównie jako telefon zapasowy, albo nawet główny - wedle uznania. Oprócz tego ma ekran 5,0” HD (1280 x 720), GFM, bateria działa ok 30 godzin, dwie karty sim, wymiary 144 x 73,2 x 10 mm. Powodzenia dla wszystkich w jutrzejszym losowaniu pokaż całość

odpowiedzi (34)