Wpis z mikrobloga

Kiedy bg mówi, że edycja się odbędzie to się odbędzie


Kilka słów wyjaśnień dlaczego zapisy wciąż nie wystartowały.
W zeszłym roku mieliśmy (a w zasadzie JA miałem) wpadkę przez co z powodu mojej.... nie najlepszej konfiguracji bucketa na Amazonie wyciekły wszystkie zdjęcia, które wrzuciliście. Do dnia dzisiejszego pluję sobie za to w brodę i do dnia dzisiejszego ponoszę za to konsekwencje.
Stąd też przed wypuszczeniem czegokolwiek na tzw. produkcję lub (tym bardziej) kliknięcia magicznego przycisku odpalającego zapisy - chcę mieć możliwie jak największą pewność, że wszystko działa jak należy i że dane, które mi powierzycie podczas zapisów będą przetwarzane dokładnie w taki sposób jaki przewiduję jako organizator.

Niestety, jeden z modułów aplikacji (który de facto nie wpływa na bezpieczeństwo danych) nie przeszedł zewnętrznego audytu przez co dzisiejszą noc prawdopodobnie poświecę na naprawianie problemu, aby jutro móc znowu przejść przez procedurę audytu - najpierw tego modułu, a następnie "całości".

Przepraszam Was za zwłokę i jednocześnie proszę o chwilę cierpliwości.
Jesteśmy bliżej niż dalej uruchomienia kolejnej edycji. :)

Jednocześnie przypominam o tym wpisie pod którym jest komentarz, który należy zaplusować, aby zostać zawołanym jak zapisy zostaną uruchomione.

Spokojnej nocy. ;)

#wykopoczta #wykopocztaorganizacja #wykopaczka
  • 18
@FalseIdeas:
Absolutne minimum to imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail.
W przypadku Paczkomatów dodatkowo kod i adres paczkomatu.

Natomiast, będziemy na czerwono zniechęcać do korzystania z paczkomatów. Co roku (a to będzie moja 4? edycja jako organizator) 90% zagubionych paczek to te inpostowe. Więc w tym przypadku odpowiedzialność w przypadku utraty paczki przez inpost przerzucimy prawdopodobnie na odbiorców (do tej pory to wolontariusze wysyłali dodatkowe paczki lub ja sam
@b__g: Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, ale imie i nazwisko w jakis sposob planujecie weryfikowac czy co tam sobie ktos wpisze? Ja nadal pozostane sobie anonem, ale powodzenia z organizacja, trzymam kciuki, zeby nie bylo nieprzewidzianych niespodzianek.
@FalseIdeas: zakładając, że nikt nie poleci z Janem Pawłem lub innym Grzegorzem Brzęczyszczykiewiczem to nie weryfikujemy. Na kilka tysięcy osób, które "obsłużyłem" do tej pory decyzję o weryfikacji podjąłem może ze dwa razy.
@FalseIdeas: powiem szczerze, ze paczkomat to najgorsza mozliwa opcja, raz paczka doszla dopiero po nowym roku, bo inpost przez prawie 2 tyg nie mogl jej doreczyc do paczkomatu, drugim razem byla cala poturbowana, porwana, szklo w srodku pobilo sie, wiec wszystko w srodku bylo zalane piwem
@rybsonk gdyby nie ten człowiek to nie byłoby wykopoczty i super zabawy z wysyłaniem listów i paczek. Podziwiam ludzi, którzy w wolnej chwili po pracy robią coś pro bono. Nawet jeśli w tym roku wykopoczta nie wystartuje to nie będę mieć urazu.
gdyby nie ten człowiek to nie byłoby wykopoczty


@gingerbread: Taa, przyspawany do stołka, jak urzędniczki... Już był ktoś kto chciał organizować, to nasz WIELKI organizator się namyślił że jednak będzie organizował.