Wpis z mikrobloga

Uwaga, #afera i proszę o #csiwykop

9 listopada zaparkowałem swoje leciwe auto pod pewną apteką, dwa bloki niżej niż zazwyczaj. Przeprowadziłem się dwa miesiące temu w nowe miejsce, sąsiadom się kłaniam, raczej się do mnie już przyzwyczaili.

Auto stało sobie trzy dni - 11 listopada wsiadłem w nie, by jechać kupić coś do picia na stację benzynową i moim oczom ukazało się przerysowanie drzwi kierowcy i pasażera, po całej długości drzwi. Rysy głębokie, najprawdopodobniej zrobione kluczem. Dosyć szczęśliwie auto zostało objęte monitoringiem z apteki i tylko dlatego poszedłem zgłosić sprawę na policję. Zrobiono protokół przyjęcia zgłoszenia i ze względu na koszt szkody przewyższający 525 PLN sprawa nie jest traktowana jako wykroczenie ale jako sprawa kryminalna.

Kilka dni siedziałem po cichu czekając na rozwój sytuacji, niestety nikt do mnie nie dzwonił z komisariatu więc wybrałem się do apteki i poprosiłem o kontakt do właściciela. Ten chętnie się zgodził na udostępnienie mi 20GB nagrań z trzech dni.

Wczoraj wieczorem wybrałem się ponownie do apteki by zapytać czy #policja zabrała monitoring - NIE. Nadal leży. Odebrałem swój pendrive i poddałem nagrania analizie. Szybko znalazłem moment w którym auto zostało uszkodzone ( miałem przy tym dużo szczęścia ).

Problem w tym, że nie widać typa wyraźnie na filmie i podejrzewam, że #policja będzie miała w dupie to, że rozpoznaję chód, ubiór i sylwetkę - więc proszę o #pomoc #pomocy #video #edycjafilmow

Czy jest tu ktoś, kto pomoże w wyostrzeniu 2,5 minuty filmu? Zrzut ekranu poniżej. Zapłacę za pomoc, trzeba tego gnoja udupić.

A tak generalnie - super opieszałość policji, w dupie wszystko mają. Wybrałem się wczoraj na komisariat zapytać co jest grane, dyżurny nie był w stanie mi powiedzieć kto prowadzi sprawę. Polecił dzwonić dzisiaj do sekretariatu pytać o detale.

#jprdl #kiciochpyta #zalesie

Pomoże ktoś?
s.....s - Uwaga, #afera i proszę o #csiwykop

9 listopada zaparkowałem swoje leciwe...

źródło: comment_rRbkodRRzMr0aYL8F5p7LXadIUdaG2t2.jpg

Pobierz
  • 156