Wpis z mikrobloga

co on takiego ma czego nie ma Xiaomi za 1000-1300zł bez promocji?


@Krupier: nie wiem jak odkurzacze ale moge odpowiedziec w kontekscie telefonu. Xiaomi mimo ze imponuje proporcjami cena-bebechy ma wiele mankamentów. Zarowno mi jak i co najmniej czworce na szescioro znajomych posiadajacych xiaomi dzialy sie dziwne rzeczy z ekranem. np. ja podczas pisania wciskalam w literke A a wciskalo sie T. no tego nie mozna pomylic. kolega swipujac ekrany uruchamial
@MangoZjem: typowa #logikarozowychpaskow xD Wpis o robotach a ty o telefonach xD

Odpinajac od ladowarki po nocy ladowania i idac do pracy potrafilam stracic ~40% nie mowiac o dzwonieniu czy korzystaniu z internetu - wtedy schodzila na moich oczach.


Znaczy, ze jakiś syf sobie zainstalowałaś, który działał w tle. Ja i moja dwójka znajomych mamy obecnie telefony Xiaomi (jeden ze znajomych już chyba 3) i 0 problemów. Do tego mam Mi
Znaczy, ze jakiś syf sobie zainstalowałaś, który działał w tle.


@NPrBaz: no tak, zainstalowalam sobie syf bo Ty wiesz co ja instaluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwojka moich znajomych tez broni bo nic zlego im sie nie dzieje i bardzo dobrze ciesze sie. ale siedzialam cicho dopoki kilka innych osob nie zaczela przy mnie narzekac na dokladnie te same problemy co ja. A ja #!$%@? kupowac produkt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W sumie to kupilbym taki odkurzacz ale musi miec jedna funkcje. Wifi bym pierdzac w stolek w pracy ogladal mojego malego niewolnika lizacego podloge :D Czulbym sie jak krol w swoim czystym mieszkaniu!
Czy roboty z Xiaomi za okolo tysiaka maja taka funkcje ?
@Makacch: @Krupier:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MangoZjem: Ja z kolei mogę dać przykład mój i znajomych którzy są bardzo zadowoleni. Chwalą sobie długą pracę na baterii, dużo funkcji i klika innych rzeczy.
Wiadomo że cudów nie ma, a same telefony mają swoje mankamenty. Dużo też zależy od konkretnego modelu, ale stosunek jakość/cena bardzo wysoki.