Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie fake konto z nudów i była to wspaniała decyzja XD wiem, że nie powinno się śmiać z wyglądu innych, ale tej babie wszyscy pisali jaka jest piękna itp. (a nie jest XD) Nie mogłem się powstrzymać i napisałem "ale ryjec XD". W odpowiedzi otrzymałem takie wiadomości oraz bloka. Jej przyjaciel też mnie zwyzywał i zablokował nie czekając na odpowiedź. Dalej uważacie, że różowe nie mają łatwiej? Ta baba jest głupia i brzydka, a nie brakuje jej adoratorów #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #przegryw #heheszki #ortografia #facebook #grazynacore #rakcontent
boroniowy - Założyłem sobie fake konto z nudów i była to wspaniała decyzja XD wiem, ż...

źródło: comment_eBacBXNiURNGilfk122rbFPT2Ijj2THP.jpg

Pobierz
  • 21
@boroniowy: problem nie jest w takich brzydkich i tępych babach. Bo może ma dobre serce i jako żona i mama by się spełniła, może o dom umiałaby zadbać i gotować pyszne obiady mężowi. Problem jest ze spermiarzami, którzy pisza komentarze w necie takim babom jakie to nie są piękne i z betaorbiterami, którzy dają atencję za darmo. I to ich należałoby tępić.