Wpis z mikrobloga

Mirki ile Wam trzyma SE? U mnie chyba jest coś nie tak od jakiegoś czasu. Spada kilkadziesiąt procent w ciągu godziny. Przy wyłączonym wszystkim co się da trzyma maksymalnie kilka godzin i jest tak chyba od aktualizacji do ios 11. Pamietam, ze jak go dostałem od ex dziewczyny to trzymał 2-3 dni. Strasznie tez przekłamuje mi procent baterii. Miałem cały czas 41 postanowiłem zrobić serie zdjęć i już było nagle 18. Sytuacja na wykresie. To normalne?. #iphone #apple #ios #iphonese
źródło: comment_Eo3W9ArRxcpJZ8hpjGG0ZVkVYPopGws7.jpg
  • 10
@kseroboy: u mnie tez jakiś czas temu nastąpił duży spadek - z 2 (minimalnie) dni zrobiło się kilka godzin takiego samego użytkowania co kiedyś. Ciężko mi nie ładować codziennie. Na zasadzie rano + wieczór.
@SVP1: ale u mnie to jest sytuacja rano podłączam, ide do pracy na 6 rano i o 10-11 mam już 40 procent w stanie czuwania i włączonym trybie oszczędzaniu energii.
Ja kupiłem z ios 11.0 i mialem nawet 8 godzin sot, po aktualizacji do 11.2 już kolo 6. Z każdą aktualizacja coraz gorzej, teraz mam może 4 godziny? Kondycja 95%