•  
    L......................e

+16

Spotkałem kuca, ostatnio mało tych kretynów odkąd gimnazja pozamykali, ale mam perełkę. Cieć obraził się o to, że parę razy ktoś tu wrzucił cytaty z bredni korwina i chce żebyśmy nie śmiali się z krula. hehe Wiecie co z tym zrobić ;)

#heheszki #bekazprawakow #jkm #kuce #antykapitalizm #bekazpodludzi @Metaforzysta

źródło: wykop usun 5.png

•  

Spotkałem kuca, ostatnio mało tych kretynów odkąd gimnazja pozamykali

@Lucifer_vult_animae_tuae: dobra geniuszu, to od kiedy mamy Ciebie słuchać?( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae Ciężki przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: L......................e, werdum18 +5 innych
    •  
      L......................e

+8

@Kaczypawlak: mnie nie musicie, dlaczego chcesz mnie słuchać? Potrzebujesz silnej męskiej postaci w swoim życiu, nie potrafisz się usamodzielnić?

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae: no skoro tamci to kretyni to kto jest mądry? Ty?(✌ ゚ ∀ ゚)☞ Od kretynów i idiotów albo dzbanów to dosłownie każdy głupi potrafi nazwać swojego rozmówcę( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze nagonkę na typka robisz, szukając kolegów, aby mu przywalić.

pokaż spoiler jeszcze ironii nie załapałeś

•  
      L......................e

+3

@Metaforzysta: nie lubie się z kogoś śmiać bez jego wiedzy.

@Kaczypawlak: tamci czyli kto? korwiniści? A to świat dzieli się tylko na korwinistów i resztę świata?

Jesteś dorosły, ja ci życia nie będę układał.

Jeszcze nagonkę na typka robisz, szukając kolegów, aby mu przywalić.

Tagi typu #shitwykopsays istnieje od dawna, i cytuje się tu cudze brednie. Boli cię to, że ktoś jest dzbanem, jesteś rycerzem obrońcą?

•  

tamci czyli kto? korwiniści? A to świat dzieli się tylko na korwinistów i resztę świata?

Jesteś dorosły, ja ci życia nie będę układał.

@Lucifer_vult_animae_tuae: No widzę, że z debilem gadam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tagi typu #shitwykopsays istnieje od dawna, i cytuje się tu cudze brednie

@Lucifer_vult_animae_tuae: to twoje zajmą poczesne miejsce;]

Boli cię to, że ktoś jest dzbanem, jesteś rycerzem obrońcą?

@Lucifer_vult_animae_tuae: mnie boli, że dzban (Ty) wyzywa innych od dzbanów, no dosłownie przygania kocioł garnkowi xD

pokaż spoiler a najlepsze, że wydaje Ci się, że sam jesteś ten "mądry"(✌ ゚ ∀ ゚)☞

•  
      L......................e

+1

@Kaczypawlak:

No widzę, że z debilem gadam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam ze sobą gadasz, jak miło.

to twoje zajmą poczesne miejsce;]

A wklejaj, skoro cię tak dupa boli, że wklejam durnoty które ktoś inny pisze, śmiało.

mnie boli, że dzban (Ty) wyzywa innych od dzbanów,

Swój zawsze swego pozna. Witaj w świecie dzbanów, nie no, żartowałem, ty w tym świecie jesteś od dawna, mógłbyś być przewodnikiem.

a najlepsze, że wydaje Ci się, że sam jesteś ten "mądry"

Wytyka to rycerz w lśniącej zbroi który liczy pewnie na odrobinę miłości od tego całego metaferzysty

+: Revmir
    •  

Sam ze sobą gadasz, jak miło.

@Lucifer_vult_animae_tuae: Nie, z Tobą;]

A wklejaj, skoro cię tak dupa boli, że wklejam durnoty które ktoś inny pisze, śmiało.

@Lucifer_vult_animae_tuae: Mnie boli co najwyżej brzuch ze śmiechu;]

Swój zawsze swego pozna. Witaj w świecie dzbanów, nie no, żartowałem, ty w tym świecie jesteś od dawna, mógłbyś być przewodnikiem.

@Lucifer_vult_animae_tuae: Przy Tobie mogę być co najwyżej uczniem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wytyka to rycerz w lśniącej zbroi który liczy pewnie na odrobinę miłości od tego całego metaferzysty

@Lucifer_vult_animae_tuae: ee tam, chcę tylko obniżyć Ci samoocenę, bo serio się musisz dowartościować na nim, widać, że jakieś kompleksy masz czy coś( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      L......................e

+1

@Kaczypawlak:

Mnie boli co najwyżej brzuch ze śmiechu;]

Cieszę się że twoje poczucie humoru jest tak wysublimowane.

Przy Tobie mogę być co najwyżej uczniem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli uważasz, że nawet jako dzban jesteś głupszy niż ja? Więcej pewności siebie.

hcę tylko obniżyć Ci samoocenę, bo serio się musisz dowartościować na nim, widać, że jakieś kompleksy masz czy coś( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jak ci to idzie? Na PW sobie już buziaczki wysyłacie z tym typem?

•  

Czyli uważasz, że nawet jako dzban jesteś głupszy niż ja? Więcej pewności siebie.

@Lucifer_vult_animae_tuae: Jak jesteś większym dzbanem to sam jesteś głupszy ode mnie;]

Cieszę się że twoje poczucie humoru jest tak wysublimowane.

@Lucifer_vult_animae_tuae: Wiesz lubię kopać leżącego( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Ciebie

No i jak ci to idzie? Na PW sobie już buziaczki wysyłacie z tym typem?

@Lucifer_vult_animae_tuae: Nie, ja to nie Ty( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      L......................e

+1

@Kaczypawlak:

Jak jesteś większym dzbanem to sam jesteś głupszy ode mnie;]

Czyli jesteś takim dzbanem, że gdyby zorganizowali mistrzostwa w byciu dzbanem to byś był dopiero drugi? Szacun.

Wiesz lubię kopać leżącego( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miło że dobierasz sobie przeciwników na swoim poziomie. Racja, leżę i kwiczę ze śmiechu jak czytam twoje komcie. No i bronisz sebka, który wyzywał innych, że są za głupi by zrozumieć korwina. Ty rycerzu w białej zbroi. Dzięki mnie znalazłeś chłopaka, tego korwinistę.

Nie, ja to nie Ty( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli nie jesteś heteroseksualnym białym mężczyzną.

•  

Czyli jesteś takim dzbanem, że gdyby zorganizowali mistrzostwa w byciu dzbanem to byś był dopiero drugi? Szacun.

@Lucifer_vult_animae_tuae: No wygrywasz tutaj zdecydowanie;]

Miło że dobierasz sobie przeciwników na swoim poziomie. Racja, leżę i kwiczę ze śmiechu jak czytam twoje komcie. No i bronisz sebka, który wyzywał innych, że są za głupi by zrozumieć korwina. Ty rycerzu w białej zbroi. Dzięki mnie znalazłeś chłopaka, tego korwinistę.

@Lucifer_vult_animae_tuae: NIe bronię jego, dowalam Tobie;]

Czyli nie jesteś heteroseksualnym białym mężczyzną.

@Lucifer_vult_animae_tuae: a skąd wiesz, że @Metaforzysta to ona?( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      L......................e

0

@Kaczypawlak:

No wygrywasz tutaj zdecydowanie;]

Fajnie wygrać z kaleką.

NIe bronię jego, dowalam Tobie;]

Aha, dobrze wiedzieć.

a skąd wiesz, że @Metaforzysta to ona?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie typu, a skąd wiesz że istnieją tylko dwie płcie.

•  

Fajnie wygrać z kaleką.

@Lucifer_vult_animae_tuae: Masz zespół?;]

Pytanie typu, a skąd wiesz że istnieją tylko dwie płcie.

@Lucifer_vult_animae_tuae: A ile potrzeba do zapłodnienia?( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler gender debil mi się zdarzył

•  
      L......................e

0

@Kaczypawlak:

gender debil mi się zdarzył

Ale dzban, to teraz się wydzbaniłeś. Nie wiesz co to ironia?

No ale czego ja oczekuje od dzbana.

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae: haha wstydzą się kurwina a tak naprawdę to on jest prawdziwym obliczem wolnego rynku bez retuszu xD

•  

A z osobą ze screena nie ma co rozmawiać bo jest niereformowalna, nic tu nie przemówisz a jeśli chodzi o kompromitacje to nie trzeba tu udzielać pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tą sympatią do "trudnego do zrozumienia" pajaca w muszce się już ostatecznie wysypał(a) xD

+: Formbi
    •  
      L......................e

+3

@Revmir: najsmutniejsze jest to, że to jest prawda. Taki korwin to przykład typowego kapitalisty, człowieka który ani dnia nie przepracował, majątek odziedziczył, a teraz uważa się za speca od ekonomii i życia.

Z każdą osobą warto rozmawiać, chociażby dlatego, żeby potem się z niej pośmiać.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#zalesie

Musze to z siebie wyrzucić. Wczoraj około godziny 15 zmarł mój ojciec na moich rękach. W październiku biorę ślub a on nawet nie doczekał wnuków. 59lat to chyba jeszcze młody gościu co nie? Ehh tyle jeszcze miałem mu do powiedzenia a czasu zabrakło. Trzymaj się Tato Kocham Cię :(

odpowiedzi (72)

Z okazji 10-lecia mojego konta na Wykopie robię #rozdajo kuponu na #pysznepl o wartości 30 zł BEZ MWZ! A jeżeli osoba wylosowana będzie z Warszawy to dodatkowo zaproszę po odbiór kilku słoików z przetworami/jakiegoś ciasta #gotujzhannah

1. Wygrywasz kupon
    2. Zamawiasz sobie żarełko
    3. Najedzony #wygryw

Plusowanie do dzisiaj do północy, losowanie mirkorandom

Teraz sobie walczę z coraz bardziej ujawniającą się chorobą autoimmunozacyjną, będę musiała wypisać się przez to z DKMS, smutno ale „jakoś” trzeba żyć. Jeżeli ktoś ma możliwość czasem do mnie napisać na PW „Trzymaj się!” to będę bardzo wdzięczna bo przyznam że jest mi teraz psychicznie bardzo ciężko.

#cotahannah #wykop
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Gdzie tu logika

odpowiedzi (23)