Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  sytuacja z wczoraj w #uk #anglia
  poszedłem razem z dziewczyną(18 lat za kilka miesięcy, to ważne dla historii) do Aldi po rzeczy na kolacje i wino na wieczór. pan przy kasie prosi mnie o dowód, ok zgadza się. potem prosi o dowód moją dziewczynę xD. mówi zgodnie z prawdą zresztą, że nie ma nic przy sobie, ani portfela, ani dokumentów. kasjer w takim razie mówi, że nie może sprzedać alkoholu, bo mogę kupować go dla niej. ok, wkurwiłem się, ale nie będę robić afery. zostawiłem dziewczynę kilka metrów przed sklepem i wszedłem ponownie, sam. inny kasjer, byłem samemu, mam dowód. otóż poprzedni kasjer krzyknął do obecnego, żeby nie sprzedawał mi tego wina, bo przed chwilą byłem z dziewczyną bez dowodu xDDDDD.
  poziom absurdu wyjebalo poza skalę, koniec końców i tak kupiłem w monopolowym. na tej #emigracja łatwiej mi kupić trawę, niż durne wino do kolacji xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (156)

 • avatar

  Dzisiaj serwuję słynną scenę z "Jak rozpętałem II Wojnę Światową" wedle sugestii @KingRagnar
  Zachęcam do podsyłania innych znanych cytatów i scen z polskich filmów - klasycznie najwyżej plusowana pozycja zostanie przeze mnie zrealizowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zapraszam też pod mój tag #pixelemirka
  i miłego dnia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #tworczoscwlasna #pixelart #grafika #jakrozpetalem2wojneswiatowa #brzeczyszczykiewicz
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Kolejny się zawziął i przeszukuje cały mój profil zgłaszając chyba wszystko jak leci, bo widzę w wymoderowanych swoje posty sprzed roku. Chyba chcą bym bana załapał w końcu za cokolwiek.
  #bekazkatoli

  odpowiedzi (40)