Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Ukraińcy wysłali okręty na wody kraju z którym są w stanie wojny, ruscy je ostrzelali, a na świecie oburzenie, że znowu zielone ludziki atakują i Putin chce wywołać wojnę światową. Jakby ukraińskie czołgi wjechały do Moskwy, to pewnie też by powiedzieli, że to Putin napadł na Ukrainę.

Kiedyś to były prowokacje: radiostacja w Gliwicach, World Trade Center itp. Dziś propaganda jest tak silna i idiotyzm tak powszechny, że można ludziom sikać na głowę, a oni powiedzą, że to Putin.

#lewackalogika #rosja #ukraina #4konserwy
ibilon - Ukraińcy wysłali okręty na wody kraju z którym są w stanie wojny, ruscy je o...

źródło: comment_j0ZereJ0VP4mc48JHEMIiblmW1M9xJyM.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@chlebakk: Ledwo dodałem wpis, a już sekundy później zlecieli się. I zostałem ruskim agentem, bo odważyłem się pomyśleć inaczej niż nakazane.

Wy tak siedzicie cały dzień i odświeżacie nowe wpisy? To dopiero jest podejrzane, i kto tu jest opłacany?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To tak jakby Rosjanie zestrzelili nam parę kutrów, które chciały wypłynąć do Zalewu Wiślanego z Morza Bałtyckiego.

@jogurcik666: Jakby Polska była w stanie wojny z Rosją, to bym się nie zdziwił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Już syndrom oblężonej twierdzy ON, typowe przy foliarskim #!$%@? i zwyczajnym zakłamywaniu faktów. Nie, mam ciekawsze rzeczy niż bycie czyimkolwiek trollem jak Ty.

@chlebakk: Przecież to ty twierdzisz, że atakują jakieś trole. I żadnych faktów nie zakłamałem, przepisałem dokładnie co przeczytałem w znalezisku na głównej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tyle że Ukraina nie jest otwarcie w stanie wojny z Rosją

@Talvisota: Tak jak Izrael nie jest w stanie wojny z Syrią, a nikogo nie dziwi, kiedy Żydzi zestrzeliwują ich samoloty.