Wpis z mikrobloga

Czy to nie zabawne, że tu na wykopie o bycie "ruskim agentem" może być łatwiej oskarżony ktoś, kto po prostu nie lubi Banderowców i ich kultu na Ukrainie, albo ktoś kto napisze, że zwykli Rosjanie nie są tacy źli, niż ktoś kto przedstawia Rosję jako niewiarygodną potęgę, przed którą ugnie się całe NATO, które rzekomo "ma wy@#$bane na Polskę"?

To co widzicie poniżej to jest czysta rosyjska propaganda. Rosja ma w poważaniu to, czy ją lubicie. Wy Rosji macie się bać, po to, żeby w razie rosyjskiego ataku cały kraj doznał paraliżu ze strachu, tak jak Ukraina, która nawet nie próbowała bronić Krymu.

Rosja przy ewentualnym ataku będzie chciała dokonać jak największych zniszczeń i jak najbardziej osłabić potencjał obronny Polski, a zrobi to wdzierając się w Polskę najgłębiej jak się da. Gdy Polacy karmieni propagandą o tym, że "Rosja będzie w Warszawie w 2 dni" czy "NATO ma Polskę w dupie, a Rosja nas rozjedzie w trzy dni" rzucą się jak barany do ucieczki, zatykając węzły komunikacyjne i wprowadzając całkowity chaos na zapleczu frontu, Rosja będzie miała dużo łatwiej przebić się w głąb kraju.

W skrajnym przypadku społeczeństwo może nawet chcieć od razu skapitulować, bo przecież lepiej żyć pod butem Rosji, niż zginąć od jej straszliwej i niepokonanej armii, przed którą drży całe NATO, będące kilkanaście razy mocniejsze gospodarczo niż Rosja.

Pamiętajcie więc, że rosyjska propaganda to nie tylko chwalenie Rosji, ale też zbytnie straszenie przed nią.

#ciekawostki #wojna #ukraina #rosja #wojnainformacyjna #propaganda
Pobierz
źródło: comment_MI5Pbw5hVbsOYHZgJk7vuZ9FYMYpeNON.jpg
  • 15
nie wiesz ile ja osiagnalem ale nie ma co porownywac jednostki do wielu milionow.


@Bayanista: Osiągnąłeś pisanie debilizmów w internecie, świadczących o wysokich kompleksach na punkcie własnego państwa, więc widzę to doskonale. Tak to już z ludźmi jest, że sukcesy przypisują sobie, a gdy coś im nie wyjdzie, to całe zło zwalają na innych: współpracowników, rodzinę, kraj w którym żyją i inne takie.

porownujac z innymi krajami jestesmy gownem. pewnie nigdy
@Strzelec_Kurpiowski: Dużo się mówi o "ruskich agentach", natomiast moim zdaniem większym problemem są agenci niemieccy, piszący bzdury, że np. "granica polsko-niemiecka była najspokojniejsza" albo że "niemieccy żołnierze byli kulturalni i dawali polskim dzieciom cukierki".

Bo Niemcom, w odróżnieniu od Rosji, właśnie zależy, żeby ich lubić. Oni chcą tę żabę gotować powoli, tak jak robili to przez setki lat. od 1000 do 1800 roku przejęli prawie wszystkie polskie ziemie (pic rel -
Pobierz
źródło: comment_EaC2Aeq3pvgJOnStrFPuQunp4zMRpkFD.jpg
@Strzelec_Kurpiowski: @lastro: nie zwalam winy na ten pienkny kraj. nie utozsamiam sie z nim bo mi wstyd by bylo. porownujac sie z innymi krajami jestesmy gownem. niestety mam polskie obywatelstwo i ty masz wiec jestesmy tego czescia przymusowo. jedzcie za granice to zobaczycie jak daleko jestesmy
nie zwalam winy na ten pienkny kraj.


@Bayanista: Pisałeś, że jest "gównem" czyli masz potężne kompleksy.

nie utozsamiam sie z nim bo mi wstyd by bylo.


Wstyd to pisać takie debilizmy w internecie, bo one bardziej świadczą o tobie, niż o Polsce.

porownujac sie z innymi krajami jestesmy gownem.


Już ci pisałem, żebyś mówił za siebie. To, że tak myślisz o sobie, nie znaczy, że możesz mówić tak o wszystkich.

niestety
większym problemem są agenci niemieccy, piszący bzdury, że np. "granica polsko-niemiecka była najspokojniejsza" albo że "niemieccy żołnierze byli kulturalni idawali polskim dzieciom cukierki".


@glonstar: "niemieccy żołnierzedawali polskim dzieciom cukierki". i nie jest to bzdura.