Wpis z mikrobloga

Przerażająca jest ta ilosc trolli, a co najgorsze ta nienawisc plynąca z waszych ust wykopki. Tam są ludzie ktorzy maja swoje rodziny. Swoje miejsce na ziemi. Swoje zycie, bliskich, wsponienia i wszystko. Dla was to pisanie glupich tekstów, a tam rozgrywają sie prawdziwe ludzkie dramaty.

Łatwo sie wywyższać nad innymi, zapominając jak sami bylismy w podobnej sytuacji.

Juz nie mowiac o tym ze sam bylem emigrantem w UK i to straszne jak polacy potrafia traktowac swoich, a teraz mozemy zobaczyc jak traktujemy obcych. Dramat ludzie

#ukraina #rosja
  • 22
@KredaFreda: Moim zdaniem nie rozumiesz tych ludzi. To nie są trolle, tylko osoby mające za złe Ukrainie, że gloryfikuje morderców polaków i na tym buduje swoją tożsamość. Coś w stylu: " Pomoc dla Ukrainy tak, Pomoc dla Banderystanu nie". Jakoś nie przypominam sobie dlaczego Polska ma pomagać Ukrainie, która upokarza nas jako państwo na każdym kroku.
@Utylizejszyn ja mowie o normalnych ludziach. Jeden procent Ukraincow moze faktycznie utozsamia sie z Banderą, a co dopiero zna historia ludobójstwa. Na Ukrainie mieszka ileś milionów ludzi ktorzy mają swoje zycie codzienne. Tradycje kulture ktora jest wyłącznie Ukrainska. Ciesza sie tym swoim zycie a my na nich plujemy myśląc jakby tam same #!$%@? Banderowskie chodziły. A tak nie jest.

Bylem na Ukrainie wiele razy i nigdy sie z czyms zlym w moją
ja mowie o normalnych ludziach. Jeden procent Ukraincow moze faktycznie utozsamia sie z Banderą, a co dopiero zna historia ludobójstwa. Na Ukrainie mieszka ileś milionów ludzi ktorzy mają swoje zycie codzienne. Tradycje kulture ktora jest wyłącznie Ukrainska. Ciesza sie tym swoim zycie a my na nich plujemy myśląc jakby tam same #!$%@? Banderowskie chodziły. A tak nie jest.


@KredaFreda: A ja też nie mówię o normalnych ludziach a o banderowskim państwie
jak polacy potrafia traktowac swoich, a teraz mozemy zobaczyc jak traktujemy obcych


@KredaFreda: I to jest największy problem wszystkich. Jacy my? Jacy oni? Nie ma "my" i "oni". Wszyscy są tacy sami. Dlatego choćby i kraj chciał mnie rozstrzelać, to nie pójdę na żadną wojnę. Gównozabawy gównoludzi.
@KredaFreda: aha #!$%@?, i dlatego mam już grzać silnik w moim PT-91, który stoi na parkingu i obrać kierunek na Morze Czarne, bo biedni ukraińcy? xD czekaj, bo na strychu pokitrałem przecwipancerne, jak #!$%@? to zmiotę kutry torpedowe Rosji. Pierdzę ogniem, lufom krence, jak #!$%@? urwe rence XD
@KredaFreda ta gdy my byliśmy w takiej sytuacji to Ukrole za flachę trupy w Birkenau zakopywały xD poza izolacją od Rosji i powstrzymaniem napływu Ukroli do Polski nie ma przesłanek by im pomóc. Czysta polityka. A współczuć? Cóż tak sobie gospodarzyli....