Gorące dyskusje ostatnie 12h

#kobieta #heheszki #okres

Kobieta mi się zepsuła, co się odjebało rano...

Wychodzimy razem do pracy z mieszkania numer 2 (kobiety) aby pojechać do roboty, a moja ciągnie jakieś butelki szklane w kartonie po blenderze. Pytam się na klatce
    - Co tam targasz?
    - Twoje butelki po piwie z dwóch dni, zabierzesz je ze sobą

No piłem piwo, moja wina. To ja ciągnę temat
    - Ale co mam z nimi zrobić? - pytam bo chyba jeszcze spałem jak powiedziała że zabieram je ze sobą
    - Zabierz je do pracy i wyrzuć przed robotą
    - To mam wozić autem puste butelki po piwie aby je wyrzucić przed robotą?
    - NO TAK! To twoje butelki, po twoim piwie!

ERROR 1 at line 0 - pomyślałem, może coś źle zrozumiałem
    - Wait a minute, to jak jesteśmy w mieszkaniu numer 1 i pijesz wino wieczorem, to na drugi dzień rano mam tobie dać butelki do wyrzucenia abyś je wyrzuciła przed pracą?
    - CO!?!? NIE!!! Jesteś FACETEM
    - Co? Ale to twoje butelki od wina nie moje
    - NIE, masz to wyrzucić, jesteś FACETEM, mój ojciec by to wyrzucił!!! rozumiesz

Wyje***em te butelki u niej na osiedlu do śmietnika a ona siedziała w aucie i beczała..
    Co tu się odjebało to nie wiem...ktoś coś?
    pokaż całość

odpowiedzi (115)

CHŁOP SIĘ ZA BABĘ PRZEBRAŁ. NO NIE MOGĘ.

#heheszki #humorobrazkowy #kabarety

odpowiedzi (20)

Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie informowałem ostatnio co u mnie, bo czuję się dość słabo. Dzisiaj rano przeszedłem chrzest onkologiczny, jelita bolą coraz bardziej, narazie nie jem nic bo nie wiem czy się przyjmie.

Dzisiaj dolewka bleomycyny i tydzień wolnego, potem druga i kolejny tydzień nicnierobienia. No i w końcu ostatni cykl. Mam nadzieję że trochę mi się polepszy, bo podczas drugiej chemii byłem bardziej jak roślina xD Włosy mi już zupełnie wypadły, skóra zrobiła się pergaminowa, chyba ciut gorzej słyszę. Cały czas senny, ręce pokute jak helupiarz, brak sił na podstawowe czynności. Mogę tak długo wymieniać xD

Trzymajcie się, HWDR (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#wykopraka #rakcontent #medycyna #niebieskiepaski #rozowepaski

pokaż spoiler no i nie ukrywam że #wykopjointclub również, pomaga choć trochę
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (60)