Wpis z mikrobloga

Ileż to było szału z tymi gimnazjami, przejęcie nauczycieli/rodziców, dysputy roku 1999 - potem w samym gim: wyścigi szczurów, zmienianie szkoły na niby lepszą. XDDD Egzaminy gimnazjalne takie ważne - mała matura. XDDD

Przyszedł inny rząd i front nastrojów społecznych - gimnazja spotkała nowa rzeczywistość. xD Smutna.

#polska #wspomnienia #gimnazjum #00s
Pobierz
źródło: comment_Q3YuNi9zDUMmH1uZ0Qjb998pWZ6bVwid.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@emasele: @Adel87: Według mnie to nie kwestia bycia czy nie bycia gimnazjów, tylko złego i źle realizowanego programu nauczania. Nie wiem jak było u Was. Na przykładzie historii - tłukliśmy starożytność i inne bitwy pod Salaminą, średniowiecze, a na Polskę po 1918 zwyczajnie zabrakło czasu. Na to co najważniejsze według mnie - totalna dupa. Coś tam było powiedziane o II wojnie światowej. Co potem? Dziura. Ktoś chciał się dowiedzieć to
@goparys: w moim gimnazjum byly kraty w oknach na parterze i 1 pietrze a pozniej pojawil sie dodatkowo drut kolczasty na dachach lacznikow miedzy budynkami xD Przemeldowywanie sie zeby chodzic do lepszego gimnazjum to dla mnie jakas totalna abstrakcja. Przeciez poza matematyka i czesciami fizyki program gimbazy byl kompletnie bezuzyteczny