Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotlet_Rybny: ustaw wymagania do tego +50km od miejsca zamieszkania, do tego ma Vin w OtoMoto i patrz, tu się bardziej stan liczy. Pewnie wyjdzie Ci duzo astr i focusow. Tu nie ma co patrzeć na model konkretny, to najgorszy budżet jaki można mieć bo tego jest setki w różnych stanach.
@Kotlet_Rybny jeśli to twoje pierwsze auto faktycznie i będziesz brał OC na siebie to od razu możemy wykluczyć niemieckie auta bo pół budżetu by poszło na oc :v chociaż wydaje mi się że i tak musiałbyś się liczyć z kwotą rzędu 2k no chyba że masz zniżki albo weźmiesz to oc z kimś kto te zniżki ma
No więc w tych cenach francuzy są "dobre" ale chyba nigdy nie polecę francuskiego auta
@Kotlet_Rybny Nissan Primera P12
Nie jest najpiękniejszy na świecie ale cena jest przystępna i da się je znaleźć w fajnym wyposażeniu czyli klima, kamery cofania.
Miałem ostatnio takim jeździć akurat z benzyną 1.8 fajnie się prowadzi, spalanie w granicach 10 ale z ciężka nogą i raz miasto raz poza więc ciężko powiedzieć, dodatkowo ma dosyć bogato wyposażony komputer przynajmniej jak dla mnie, pasjonata starych samochodów xD
@perun79 w każdym aucie zdarzają się usterki.
Te auta "średniej klasy" typu jakieś clio, corsy, laguny- to wszystko jest robione pod ludzi.
Ma być tanio i zachęcać wyposażeniem, wiadome jest to jakiej to wszystko jest jakości.
Osobiście polecił bym starszy samochód ale to trzeba lubieć, a często tam nie ma nic na wyposażeniu- i właśnie dlatego się nie psuje