Wpis z mikrobloga

Za kazdym razem skrytykowanym Savuagem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@?ą mnie już tacy perfumiarze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili na siebie lacosty redy za 99,99 i inne invictusy, a teraz nagle koneserzy niszy perfumowej.

. Nie mówię to o obiektywnie #!$%@? perfumach FM, la rive czy innych Amouage, ale normalnych perfumkach typu Sauvage czy Aqua Amara, co to przyjemnie popsikac latem bez kontemplacji czy . #!$%@? sie pizmem nietoperza. Zaraz się zaczyna:

- hurrr durrr co ty psikasz, AMBROKSANOWE SCIERWO, powtarzam, SCIERWO, #!$%@? tekturo, smierdzisz jak kazdy janusz (hehe xD) za tyle samo a nawet mniej mogłeś mieć NISZOWE PERFUMY (NIE PERFUM KUHWA KWI) FAQAT LIL RAJAL CZY KLON TOMA FORDA Z PERFUMERI RASASI, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypsikaniu!!!!!!!

Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „Cool Water”, bo okazało się, że istnieje poniżej 300 zł coś nie #!$%@? kapciem jak perfumy ojca co dostal od babci i chce się rzygać po wypsikaniu 2 psików.

Prawdziwa jazda zaczyna się gdy prosisz taka osobe o pomoc w wyborze nastepnej butelki. Sklepy z wyborem mniejszym niż 15 niszowych marek odpadają. Rzut oka na pólki wystarczy, i już trzoda:

- o, nie ma południowosakosńskiego perfumka, w ktorego sklad wchodzi pizmo nietoperza, sierp I mlot plus marchewka z rozlewni Wengorz, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem Dior Sosydz chco otruć!

Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z perfumami w jakiejs piwnicy, gdzie stezenie opowiesci “a ja mu na to, kup se lepiej Encre Noir, hehehe xD” symbiozowalo sie z iloscia erekcji na metr kwadratowy. #!$%@?.

#perfumy
  • 20
@vilajnen zgadzam się ze wszystkim oprócz tego że cena jest ok :) są tańsze równie uniwersalne zapachy z minimalnie gorszymi parametrami, a z dużo niższą cena. Ale ja nie zapłaciłem 44 funtów :p
@vilajnen: @lukas9990: W weekend psiknąłem się Savagem kumpla bo podobał mi się wtedy ale jak go dzisiaj poczułem na kurtce to już mam dosyć tego zapachu i faktycznie musiałem go zamaskować aspenem na czas spaceru i wlasnie kurtka w pralce laduje, myslalem ze sie zrzygam xD Aspen wątpie żeby nadawał się dla kogoś młodego.