Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to i kolejnych 5 patchy tej gry nie uratuje. Trochę lepiej jeśli chodzi o odbiory, ale nadal to jest ta sama FIFA19. Więc jeśli ktokolwiek liczył na rewolucję, albo przynajmniej na zwiększoną przyjemność z grania to raczej się rozczaruje ;)
#fut
  • 5
@fearless10 raczej nie spodziewałem się niczego konkretnego, ale moim zdaniem nadal gameplay męczy. Niecelne podania, ciągły pressing, bramki z nieprzygotowanych sytuacji, ciągle odbijanie się piłki między zawodnikami, obrońcy wyrastający spod ziemi. Dla mnie ta gra jest ciągle niegrywalna. I nie, wcale nie oczekuję że gra będzie idealna, po prostu uważam że EA wypuściło półprodukt w cenie luksusowego towaru. Po prostu od samego początku spodziewałem się więcej po samej grze, i pierwszy raz
@ghost1511 Rozegrałem 10 spotkań od zakupu(przedwczoraj) Do dziś nie mogę się otrząsnąć dlaczego ja taki głupi i kupiłem ten syf w dodatku cyfrowy. W 18 mam zajebisty skład i 2 ligę. Przeciwników na ta chwile nie brakuje. Gra jest przyjemna, czasem trafisz lepszych czasem gorszych graczy. A w 19 sezonach online 9 liga. Brak kontroli nad tym co się dzieje na boisku.