Wpis z mikrobloga

Uważajcie na ten cały #gearbest, bo to scam. Zamówiłem drukarkę w czarny piątek jedną z niby 250 na stanie, gdzie później zostało jeszcze 40. Jako lokalizację wybrałem fast-30 (francja) ze względu na cenę, ale były jeszcze Czechy (fast-29) z inną ilością produktu na stanie.
W opisie było info sklepu 5 days arrival (nie każdy produkt to ma), a jako czas wysyłki: Estimated Shipping Time: 3-7 business days.
Dzisiaj piszę im z zapytaniem o tracking, a tu jakiś bot mi odpisuje:
#zakupyzchin #chinskiecuda
źródło: comment_7vlt0grJskSfz0WiXrcr5J6amBFdWAkx.jpg
  • 14
@Andczej: no ale ma trochę racji, co z tego że kasę oddadzą I anulują zamówienie. Nie o to chodzi, ostatnio robią niezłą manianę z wysyłką, zresztą sam wiesz ( ͡° ʖ̯ ͡°) dostają kasę i deklarują pewną datę wysyłki to powinni jej dotrzymać
@Andczej: no też się sprzedawca niefajnie zachował. Różnica polega na tym, ze do niego zadzwonisz i pewnie sytuacja się wyjaśni i będzie wysłane. A chiński support sam wiesz jaki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię, że opóźnienia się nie zdarzają, tylko że bezsensownie okłamują klientów wstawiając chyba losowe daty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darvd29: Racja. Ogólnie ostatnio gearbest ma grube obsuwy. Dobra powiecie, że 11.11, BF i CM, ale to nie jest wytłumaczenie, bo wcześniej nie funkcjonowało to na tak dużą ilość produktów (z moich obserwacji obsuwy były na "grube ryby", typu lapki, hulajnogi etc, a teraz?).
pewnie sytuacja się wyjaśni i będzie wysłane


@darvd29: gdy zapytałem czy u niego jest inna strefa czasowa lub inaczej działają zegarki to się bardzo obruszył i zaczął rzucać, BO JEGO WIELKA 1 OSOBA FIRMA I KTOŚ SIĘ POMYŁKI NA WIELKIM MAGAZYNIE XD
@I-____-I: masz po prostu pecha i tyle. Zanim skończyłeś pisać swojego posta oni obrócili może ze 100 000$, także ich poziom przejęcia się tą sprawą będzie raczej niski. Masz wybór - czekać albo zwrot kasy.
@RzuwBuotny: wiadomość od supportu dostałem o 1 w nocy, kurier otrzymał paczkę do wysłania koło 14-16.
Pewnie paczki są wysyłane cały czas, ale przeskoczyłem w kolejce do przodu bo ktoś się zlitował XD