Wpis z mikrobloga

Mirki co się odjaniepawliło! Dodałem wpis w którym napisałem że moderacja usunęła mireczkowi @lis6502 zrzut ekranu z goldenline, gdzie inny mireczek chwali się pracą w moderacji wykopu. I wiecie co? Usunęli mi wpis z uzasadnieniem "atakuje mnie". Kogo atakowałem? Nie napisałem o kogo chodzi, nie podałem nicku a już tym bardziej danych osobowych? Czyli sam zainteresowany zgłosił a 4XEd bez zastanowienia przyklepał. 4XEd czy ty jesteś poważny? @m__b co się tam znów wyprawia? Za długo spokój był?

#wykop #moderacjacontent #4xed #afera
L3stko - Mirki co się odjaniepawliło! Dodałem wpis w którym napisałem że moderacja us...

źródło: comment_o0gzHpHrbvcflIkqFqpTefwSY1FoP3mM.gif

Pobierz
  • 45
@TwojStaryToKorniszon: taka jest oficjalna wersja, dlatego zakładam że mój wpis zgłosił sam zainteresowany. Tylko nie miał ku temu żadnych podstaw ponieważ nie napisałem o kogo chodzi. Nie podałem login, imienia, czy nazwiska. Nic! Pisałem bezosobowo i wpis był nie o nim tylko o moderacji...
@Apollo_Vermouth: chyba sobie jaja robisz? Na zrzucie z PUBLICZNEGO profilu było jego imię i nazwisko które tak się składa ma w nicku na wykopie. W moim wpisie takich informacji nie było więc nie było podstaw do usunięcia. Tym bardziej z takim uzasadnieniem.

Nie kręcę afery na sprawie swojego kumpla. Opisuję dziwne zachowanie moderacji.