Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam serdecznie Państwo spod #ps4 #playstation
Zastanawiam się mocno nad przyłączeniem się do tagu. Rozważam korzystanie przez funkcję remote play. Czy ktoś z Was korzystał z takiego rozwiązania? Ma to sens? Inb4 tv nie posiadam póki co

Dziękuję z góry za wszystkie porady
  • 20
  • Odpowiedz
@daray89: Nie próbowałem remote play w lapku. Tylko Vita i PlaystationTV. Ale powinno się sprawdzić.

Czemu nie kupisz tv? Grałem parę miesięcy temu jeszcze na 26 calowym tv (sony bravia) i było bardzo dobrze. Używany znajdziesz w cenie złomu 200-300 zł
  • Odpowiedz
@daray89: Ostatnio po reinstalu systemu mi coś nie działało ale jak działało to dało się grać. Korzystałem z tego tylko jak byłem podpięty pod to samo wifi (tzn. nie tak, że konsola w domu, a ja w pracy) i żadnych lagów, opóźnień nie odczułem No i grałem w piłkę, w jakiegoś FPSa może by było gorzej.
Jeżeli masz monitor nie w laptopie to nie rozumiem czemu nie podłączysz sobie go pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KolegaPatryk: poki co tylko lapek, wiesz robie rozeznanie, nie bardzo miałem kogo zapytać stąd ten post, a Ciebie ktoś powyżej polecił jako osobę korzystającą z tego rozwiązania

Dziękuję Ci tak czy inaczej za odpowiedź
  • Odpowiedz