Wpis z mikrobloga

Poważne pytanie: czy stosowanie Nano Protectora na białą kurtkę w 100% Nylon ma sens? Sorry za jakość zdjęcia, ale w 2008 to był naprawdę dobry aparat.

Producent pisze: "Powłoka stanowi ochronę przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz wilgocią. Dzięki temu woda i brud nie przylegają do włókien. Suchy brud nie przylega do powierzchni, a mokry nie zostaje wchłaniany przez włókna. Zamiast plam, pojawiają się krople, które nie wsiąkają w materiał - jest to tzw. “lotus effect”. Dzięki temu, że zabrudzenia nie dostają się do wewnątrz, ale pozostają na powierzchni, łatwo je usunąć polewając powierzchnię po prostu wodą."

Więc to powinno mieć sens, ale WIADOMO MIRKI SPOD TAGU #streetwear TO RÓWNE MORDY, NA PEWNO WIEDZĄ NAJLEPIEJ <3
Pobierz p.....1 - Poważne pytanie: czy stosowanie Nano Protectora na białą kurtkę w 100% Nylo...
źródło: comment_n2nRvuZnssoT7UUZHEFS2zA8fNDsIUf6.jpg
  • 15
Do zamszu, nubuku, skór naturalnych gładkich, licowych, skór syntetycznych, eco-skór, skór sztucznych oraz wszystkich materiałów tekstylnych (bawełna, wełna, polar, płótno ...). Może być stosowany również do odzieży HIGH-TECH z membranami GORE TEX oraz innych technologicznych materiałów.
@pvniep1: https://multirenowacja.pl/nano-protector-spray-400ml-high-tech-protektor-idealna-impregnacja-butow.html

Pytaj ich na fb, i podaj model kurtki. Powinni pomóc.

Według mnie da rade, ale to musi być minimalna warstwa.
@pvniep1: moim zdaniem i tak będzie brudna. Czemu? Bo obcierasz ta kurtka. Rękawem o rękaw, o bok kurtki, o murek lub bluzę, ścianę czy przytulaniem z koleżanka, wiec ten protektor zetrze się
@kryptomanix: mądre słowa cumplu, ale chyba walić brud. Jeszcze nic nie kupiłem, ale jak jednak zdecyduję się na białą, to będę walczył z brudem. Ja nawet w niej na rowerze mam zamiar dojeżdżać, więc postawcie za mnie 'xD'