Wpis z mikrobloga

Po porządkach w szafach mam sporo rzeczy/ubrań, które nie są mi potrzebne, ale nie chce mi się robić po kolei zdjęć każdej sztuki i wystawiać gdzieś tam, zależy mi w sumie tylko na wolnym miejscu żeby móc dalej oddawać się zbieractwu. Jest jakieś miejsce w #warszawa gdzie mogę to wszystko rzucić? Nie licząc śmietnika ofc, wolałabym oddać komuś, kto faktycznie potrzebuje. Ktoś wie?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 12
@hejk4 są pojemniki firm które sprzedają te ubrania np. do lumpexow. Te pojemniki nie mają rządnych oznaczeń, albo tylko jakiś numer, albo jakaś dziwna firma. Ale są też pojemniki PCK. Te są oznaczone dużym czerwonym krzyżem. Nie da się ich pomylić z niczym innym.
@hejk4 Zanies osobiscie do jakiejs instytucji ktora sie zajmuje zbiórka ubran. Czasami organizuja takiee zbiorki osiedlowe i samochodem to zabieraja. Tylko trzeba wystawic przed blok w podanym terminie. Wpisz w internecie jakies dostepne opcje na pozbycie sie ubran w celach charytatywnych.
@hejk4 często są zbiórki ubrań, przynajmniej u mnie w bloku co jakiś czas jest ogłoszenie o zbiórce. Może coś takiego? Albo może jakiś dom samotnej matki czy inne takie?