Wpis z mikrobloga

Drodzy moi, coś ostatnio chodzi mi po głowie wybranie się na jakiś turniej. Nigdy w sumie nie grałem w żadnym takim na żywo, ale na starość człowiekowi w głowie się przewraca i wpada na dziwne pomysły. Skoro już pójdę, to w sumie może warto powalczyć o jakąś kategorię szachową (i mieć jakąś motywację do uczestnictwa w kolejnych turniejach).

No i tu zaczyna się niewiadoma: zasady ich przyznawania są proste, ale jakie formalności trzeba najpierw spełnić, żeby ktoś mnie wciągnął na listę? Zapisać się do jakiegoś związku, zarejestrować jako zawodnik, czy jak?

#szachy
  • 6
@hipek99:
@JakTamCoTam:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum szachy.net

Chcesz zacząć chodzić na turnieje? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do szachownicy ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do
@Ragnarokk:
Przyjadę na karbonowej szosie, z karbonowymi pedałami, w karbonowych butach i zabiorę super lekkie neoprenowe rękawiczki za 800 złoty.

@10paszonow:
Dzięki! Spinać się nie spinam, bo nie ma czym. Po prostu wolę wiedzieć wczesniej, a nie dowiedzieć się na miejscu, że powinienem był coś zrobić.