Wpis z mikrobloga

InPost. Jesteście niesamowici. Pod wieloma względami. Po pierwsze, macie więcej chromosomów od pewnych moderatorów pewnego portalu. Paczka nadana w PONIEDZIAŁEK przyszła dzisiaj do... no właśnie nie paczkomatu, tylko do punktu na drugim końcu miasta. Ja rozumiem przepełnienie, ale rok temu dało się to rozwiązać podstawiając pod paczkomaty Vana z pracownikiem, który paczki wydawał. Druga rzecz - jesteście mistrzami logiki. Nie rozumiem jednej rzeczy. Często się zdarza, że ktoś zamawia kilka rzeczy na jeden paczkomat. Wtedy zamiast jednej skrytki zajęte jest na przykład pięć. Dlaczego nie możecie pięciu paczek włożyć do jednej, większej przegródki? Tak czy owak, InPost, rogal wam w gardło za przesyłanie mojej paczki przez okrągły TYDZIEŃ. #inpost #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy ##!$%@?
Pobierz PAST - InPost. Jesteście niesamowici. Pod wieloma względami. Po pierwsze, macie więce...
źródło: comment_oEI9Stz9zbySpDSUYS1hTEQO1tkGjutH.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PAST: Pretensje miej do ludzi którzy nie odbierają paczek. Pisałem swoje gorzkie żale na ten temat całkiem niedawno. Kurier powiedział mi, że masa paczek jest nieodbierana.
@zagu: ja inpostu nienawidzę szczerze, mam powody, ale muszę czasem korzystać z ich usług, dwie hurtownie z których kupuje części elektroniczne maja najtańsza wysylke paczkomatem. Gdyby chociaż trochę się postarali, jeszcze bardziej skrócili czas oczekiwania paczki w maszynce to byłoby super. Wszyscy by paczki odbierali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PAST: Paczek zamawiam sporo i kiedy się da to paczkomatem. Poza przepełnionymi paczkomatami nie mięsień problemów. Zawalone paczkomaty to problem i nie wiem czy łatwo go rozwiązać od ręki. Dodatkowa osoba z samochodem - spoko, tylko jak to ma działać. Ktoś ma siedzieć w domu i czekać na telefon, że paczkomat przepełniony, czy kurier ma przestać jeździć z paczkami?
@zagu: działało to tak, że dostawało się SMS taki jak do odbioru, tylko że z informacja że paczki będą wydawane z samochodu. Pracownik miał tablet i wpisywał tam numer paczki i kod.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PAST: Wiem jak to działało, bo kilka razy korzystałem. Ale z pyłu widzenia firmy jest to pewnie zupełnie nieopłacalne. Natomiast POP to tragedia. 10 minut szukania paczek, te maszynki z paragonami działają z prędkością rodem z lat 90...