•  

To jest naprawdę zabawne jak Mirki atakują (i słusznie!) za każde zmarnotrawione pieniądze publiczne i spółek z udziałem skarbu państwa, a tutaj cieszą gęby, że Kubica powróci do marnego zespołu F1 za 100 mln wyłożone przez kontrolowaną przez rząd spółkę. I szkalujecie każdego kto ma inne zdanie na ten temat. No bo niby taka reklama tak?? To pokażcie mi jak niby ma się to zwrócić?? Niemcy czy Austriacy będą tankować na Orlenie bo zobaczą jego znaczek na bolidzie Williamsa? Nie zwracając na cenę, jakość paliwa i obsługi?  Pokażcie mi badania, które potwierdzą, że obcokrajowiec w swoim państwie faszerowany codziennie reklamami jakiegoś Shella zboczy z trasy i zajedzie na Orlen bo przez 2 sekundy mignęła mu reklama Orlenu na bolidzie F1. To naprawdę, żałosne, że wszyscy tutaj wiecie o co chodzi, jesteście (słusznie) surowi wobec politycznych partaczy wydających nieefektywnie pieniądze z naszych podatków, a jak Morawiecki chce sobie poprawić PR po taśmach na których nabijał się z wypadku Kubicy zaprasza go na spotkanie i rzuca deklaracje o sponsorowaniu, to dla was wszystko cacy tak? Pomijam już fakt, że Kubica jest totalnym debilem, że będąc zawodnikiem najbardziej elitarnego sportu (pod względem ilości zawodników) na świecie rozpierdala się w Skodą Fabią (!!!) w nic nie znaczącym rajdzie. I chuj wielki powrót i Mirasom stuleje urywa bo kurwa debil, któremu się nudziło i na własne życzenie zjebał sobie karierę dostał teraz 100 mln zł żeby pojeździć sobie w kółko w ogonie stawki. Powrót to jest kurwa jak wam stary po 15 latach wraca do domu z Ameryki bo pracował nielegalnie i nie mógł przylatywać albo jak macie trzecie wznowienie nowotworu i kurwa po 10 chemii wracacie do życia. A tu kurwa rekordy plusów bo gość, który i tak jest już multimilionerem dostał sto baniek żeby na starość se pojeździć w kółko ze 2 lata w jakimś jebanym Williamsem.  Za 100 mln to kurwa w całej Polsce powstałaby amatorska liga bokserska z prawdziwego zdarzenia, która przyniosłaby medale na Igrzyskach Olimpijskich. A potem pewnie kilku zawodowych mistrzów świata, którzy spuszczaliby wpierdol całemu światu z logiem Orlenu na plecach, klacie, rękawicach i nosie.  Za 100 mln to można przygotować przez 20 lat kilka tysięcy dzieci do międzynarodowych olimpiad przedmiotowych reklamujących orlenowskie parówki na mundurkach wśród nerdów na całym świecie.  Za 100 mln to można wyłowić i doprowadzić do światowych rezultatów dziesiątki lekkoatletów, którzy kurwa całe życie mogliby latać po bieżni, rzucać i skakać z logiem Orlenu wytatuowanym na czole. Jesteście żałośni. Zmywam sie stad. #f1 #polska #januszebiznesu #stulejacontent #mirkokoksy #ekonomia #gospodarka #finanse #pieniadze

•  

@sixy: Nie chce mi się tego czytać, ani odpowiadać merytorycznie, nie masz racji , Forza Kubica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@sixy: że też ciebie tam nie zatrudnili do marketingu xD

•  

@sixy: Ja się tylko grzecznie zapytam, dlaczego nie wylewasz swoich żali o 100mln na tagu bokserskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@sixy: Co ma Orlen do boksu czy lekkoatletyki? Puknij się w cymbał xD Albo wyślij cv do orlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@kubakabana: to logo orlenu by bylo od spodniej strony podłogi xD

•  

@sixy: Co ma Orlen do boksu czy lekkoatletyki? Puknij się w cymbał xD Albo wyślij cv do orlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ma pepsi czy McDonald do koszykówki, pilki noznej czy sprintow?

•  

@sixy: ale jak lotos wydaje 100 mln na partaczy z polskiej ligi to juz jest ok

•  

@sixy:

pokaż spoiler Zmywam się stad.

No wypierdalaj, nikt nie zapłacze.

•  

@sixy
      Forza Kubica, śmierć frajerom.

+: BadTrip
    •  

Za 100 mln to kurwa w całej Polsce

Za 100 mln to można przygotować

Za 100 mln to można wyłowić

A za 200 mln. to dopiero by można.

Lotos ładuje w skoki pieniądze od kilkunastu lat. I co mamy? Była Małyszomania, była Stochomania i mamy 5-6 skoczków którzy zdobywają punkty. Nie są to najmłodsi skoczkowie. Kasa Lotosu miała iść na następców Małysza, Stocha. Gdzie oni są? Większość kasy Lotosu poszła pewnie na działaczy, znajomych i rodziny. Wśród skoczków to każdy jest spokrewniony z każdym. Małysz jest wujkiem jakiegoś skoczka. Trener jest rodziną do kilku skoczków. Jacyś prezesi, dyrektorzy są rodziną do trenerów. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji.

•  

@sixy: ale jak lotos wydaje 100 mln na partaczy z polskiej ligi to juz jest ok

Ktos tych partaczy oglada, ktos sprzedaje prawa teansmisji ktore ktos kupuje. Poza tym ich jest setki, a kubica jeden. Chociaz tez twierdze ze polska liga to smiech ale ktos kupuje prawa od pzpn.

•  

@sixy: Ja jestem zdania, ze aby Orlen zyskal na tej inwestycji, Kubica musi pokazac, ze wciaz jest szybki. Jezeli beda wyniki, RK zdobedzie duza popularnosc na swiecie i przekona najwiekszych sceptykow o swojej wartosci, a Williams zyska marketingowo podobnie jak kazdy z jego sponsorow. Jezeli bedzie jazda w ogonie i nie daj Boze jakies bledy powodujace dnfy, to mamy historie SMP w polskim wydaniu.

•  

@sixy: łzy wzruszenia lały mi się po policzkach, gdy to czytałem. Też nie rozumiem jak Kubica stał się oczkiem w głowie, dobrze mu życzę ale wolałbym żeby jednak sektor prywatny go sponsorował, szczególnie że potencjał zagraniczny orlenu jest na moje oko słaby. Te 100mln można dużo lepiej zagospodarować, niekoniecznie na sport.

•  

@sixy: i cyk kolejny pryszcz wycisniety

•  

Ktos tych partaczy oglada, ktos sprzedaje prawa teansmisji ktore ktos kupuje. Poza tym ich jest setki, a kubica jeden. Chociaz tez twierdze ze polska liga to smiech ale ktos kupuje prawa od pzpn.

@sixy: sugerujesz, że F1 nikt nie ogląda i nikt praw do transmisji nie kupuje? Czy Ty wiezz jaką oglądalność ma F1?
      Poza tym co z tego, że jest jeden - widocznie wartość marketingowa tego jednego jest wieksza niż setki kopaczy

•  

@sixy: sugerujesz, że F1 nikt nie ogląda i nikt praw do transmisji nie kupuje? Czy Ty wiezz jaką oglądalność ma F1? Poza tym co z tego, że jest jeden - widocznie wartość marketingowa tego jednego jest wieksza niż setki kopaczy

To teraz napisz konkretnie ile kosztuja polskie stacje prawa do ekstraklasy a ile do F1?Takie TV4 moglo kupic prawa do formuły! Jak taka wartosc marketingowa to czego trzeba do niego doplacac? Williams sam mogl go zatrudnic i sprzedac powierzchnie reklamową i wizerunek za wielką kasę jak Kubica ma taką wartość

•  

@frow: czy państwo nie ma bodajże niecałe 24%?

•  

@sixy: a to w końcu nie jest mniej tej kasy? Druga kwestia to nie tak, ze orlen jest zwyczajnie spółką akcyjną?:P prl się skończył nie ma firm dotowanych za gówno z rządu. Sam wypracował w tym roku bodajże 6 mld, a tu o takie groszę. Przecież ta kasa i tak by poszła albo na odprawy albo na wypłatę dywidend. A przynajmniej sponsorują sport, który jest z nimi związany. A nie jakieś strzelanie/siatkę/nogę/łyżwy.

Sam miałem okazje współpracować(4-5 lat temu) z orlenem i bardzo fajnie i profesjonalnie się zachowują. Patrząc na inne spółki paliwowe. Studentów też lubią wspierać(stąd wiem).

Ps. nie interesuje się sportem, nie znam naszych kopaczy oprócz 3(lewandowski, kryśka oraz peszko), ze sportów motorowych Kubica i Hołowczyc. Więc nie jestem fanboyem.

•  

@sixy: chuja się znasz. Nie zesraj się.

•  

@sixy wiesz czemu Kubica startowal w rajdach? No kurwa nie wiesz, ale i tak sie wypowiesz. To Cię oświece, Robert startował w rajdach bo szukał jak być lepszym kierowcą, chciał być gotowy na każdą ewentualność, to nie było jego widzi mi się lecz treninh, dążenie do perfekcji, a że ten rajd skończył się jak sie skończył to splot wielu nieszczęśliwych okoliczności.

•  

@sixy wiesz czemu Kubica startowal w rajdach? No kurwa nie wiesz, ale i tak sie wypowiesz. To Cię oświece, Robert startował w rajdach bo szukał jak być lepszym kierowcą, chciał być gotowy na każdą ewentualność, to nie było jego widzi mi się lecz treninh, dążenie do perfekcji, a że ten rajd skończył się jak sie skończył to splot wielu nieszczęśliwych okoliczności.

Hahahaha. Wiekszosc czolowych kierowcow ma zakaz startowania w rajdach i bez nich sa i tak najlepsi. Zero pojecia i znawce udajesz. Typowy nawiedzony janusz

•  

@frow: czy państwo nie ma bodajże niecałe 24%?

Ma kontrole przez uprzywilejowane akcje

+: akrmzow
    •  

@sixy cos tam chyba pisałeś, ze się stad zmywasz( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@sixy ale pierdolenie, coś cię piecze albo bait. Cytując klasyka - ludzie mają w życiu swoje cele, swoje ambicje i ideały, za które walczą i umierają a ty tylko żresz i żyjesz. Będzie Kubicy dobrze szło to sam usiądziesz przy kotleciku w niedzielę i będziesz się brandzlował

•  

@arturro94: @plecak_odrzutowy: @MrMate: @dzana: @Gieekaa: @Klejnot_nilu: @CzatownikzCzatowni: @John_archer: @kubakabana: @jaxonxst:
      Panowie, nie karmcie trolla, czarnolisto nie takich dzbanów przyjmowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@sixy: > Zmywam sie stad.

Jedyna mądra i słuszna rzecz w tym całym wysrywie.

•  

@Sha6e: juz wiadomo skad ten numer

źródło: japa.png

•  

@sixy:

Zero pojecia i znawce udajesz.

O kurwa. Pominę twoje "mądrości" z dziedziny marketingu, pominę fakt, że kompletnie nie rozumiesz, że F1 to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie i skupię się a twej ignorancji w dziedzinie motorsportu. Otóż, wszechwiedzący Januszu, prawdziwy ekspercie, zakazy startu w innych seriach obowiązujących kierowców występują głównie jako wymóg sponsorów i umów z nimi. Taki Alonso nie mógł jeździć Toyotą w WEC, gdy w F1 był kierowcą McLarena z silnikiem Hondy. Kubica nie dostał kontraltu w Citroenie bo miał sponsoring od Lotosa, stanowiącego konkurencję dla związanego z marką Totala. Co zaś do ryzyka... Nie rozumiesz, że rajdy samochodowe to całkiem bezpieczny sport. Piszę tu od poziomu KJSów, przez mistrzostwa kraju po WRC. Wypadki z tak poważnymi skutkami jak ten Kubicy zdarzają się raz na kilka milionów. Nie da się całkiem wyeliminować ryzyka, ale jest ono marginalne. Przypomnę, że Mark Webber bardzo mocno połamał się na rowerze w czasie letniej przerwy, a Schumi został warzywem wskutek upadku na nartach, wcześniej startując w F1 i w wyścigach motocyklowych. Nie przewidzisz wszystkiego w życiu, to tylko mądrusiom na wykopie się tak wydaje. Nawet w swej piwnicy możesz zachłysnąć się coca colą.

•  

@sixy:
      Miałem Ci wytłumaczyć ale... szkoda gadać z tak tępym gościem jak Ty, dowiedz się kilku faktów (ile % Orlen nalezy do spolek skarbu, skąd Orlen ma większość zysków (kraj czy za granica) ile kosztuje reklama na skale światową i przede wszystkim tępy chuju jaki jest kurs euro, bo nie wiem skad wzialeś 100 mln? Z onetu aaa. no to Spierdalaj na onet

•  

@sixy: ale wiesz ze Orlen to nie tylko stacje benzynowe w Polsce czy to już wykracza poza Twoje wąskie pojmowanie świata? Orlen działa na całym świecie w sektorze wydobywczym, surowce do swoich rafinerii tez zakupuje na całym świecie. Promocja firmy i marki w Formule 1 która na całym globie oglądają miliony ludzi to promocja wizerunku ich biznesu jako firmy globalnej. Trzeba mieć naprawdę wąskie spojrzenie żeby myśleć ze chodzi kurwa o promocje stacji w Pcimiu dolnym bo Ty tam pewnie kupujesz hot dogi.

•  

@sixy: Miałem Ci wytłumaczyć ale... szkoda gadać z tak tępym gościem jak Ty, dowiedz się kilku faktów (ile % Orlen nalezy do spolek skarbu, skąd Orlen ma większość zysków (kraj czy za granica) ile kosztuje reklama na skale światową i przede wszystkim tępy chuju jaki jest kurs euro, bo nie wiem skad wzialeś 100 mln? Z onetu aaa. no to Spierdalaj na onet @gorocky

Jakie ma znaczeni ile % liczy sie kontrola. Panstwo obsadza zarzad bo akcjonariat rozdrobniony. No ile ile Orlen ma zyskow za granicą? 0 bo tam wystepuje pod innymi markami. Np w Niemczech to Star. Nic tylko agresja i obluda

•  

@sixy: ale wiesz ze Orlen to nie tylko stacje benzynowe w Polsce czy to już wykracza poza Twoje wąskie pojmowanie świata? Orlen działa na całym świecie w sektorze wydobywczym, surowce do swoich rafinerii tez zakupuje na całym świecie. Promocja firmy i marki w Formule 1 która na całym globie oglądają miliony ludzi to promocja wizerunku ich biznesu jako firmy globalnej. Trzeba mieć naprawdę wąskie spojrzenie żeby myśleć ze chodzi kurwa o promocje stacji w Pcimiu dolnym bo Ty tam pewnie kupujesz hot dogi.

Tylko w Polsce bo za granica inna marka. Przemysl wydobywczy? Reklama na bolidach kierowana jest do konsumentow a nie kontrhentow z przemyslu wydobywczego