Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Różowy dostał już ode mnie prezent pod choinkę. Doszedł za szybko z Chin . Jest zadowolona xD #itemyzchin #retrogaming

szybka recenzja:
- pad chodzi świetnie
- dźwięk na prawdę w porządku
- lcd daje radę chodź wiadomo mógłby być lepszy, kąty widzenia spoko
- konsola leciutka, bateria długo trzyma
- plastik nie wygląda na tandetę
- wyjście tv działą aczkolwiek obraz już nie jest fajny - ale to tylko dodatek który działa

Gier do wyboru sporo, dużo znanych tytułów, jeszcze więcej tych nie znanych. Mario, Adventure Island, Chip Dale, Contra, Tom Jerry, Tiny Toon, Megamany, batmany itp.

Urządzenie to https://www.gearbest.com/other-classic-toys/pp_009357467505.html?wid=1433363
Cyber Monday Children Mini Nostalgic Handheld Game Console
Pobierz nandrolone - Różowy dostał już ode mnie prezent pod choinkę. Doszedł za szybko z Chin...
źródło: comment_lHCNsJMOUywgXQJ8g7IlhyJLT6JCuyBn.jpg
  • 33
@nandrolone @alegoraco Coolbaby RS-6A to jest nazwa, dziś mi przyszła konsolka.

Co do przycisków mam trochę inne zdanie.

D-Pad i przyciski mają pod spodem bardzo 'gumowe' podłoże. Nieprzyjemne w dotyku i sprawia wrażenie że będą się wciskać i rozrywać na styku co było częstym problemem pegasusowych padów.
Dodatkowo wciśnięcie powoduje zrównanie się przycisku z obudową, co nie jest wygodne.

Przyciski A B / X Y są w złej kolejności. Funkcją B jest
da się tam wrzucać gry GBC itp? Czy jest się skazanym na to co dał majfrend?


@wysuszony: Chciałbyś, to poraz kolejny gówniany w "nowej" chińskiej odsłonie nesonachip.

#!$%@? ty jeszcze broniszetej #!$%@? podróby gameboya light?


@Pieczyw: Przecież to gówno to nie jest podróba gameboya light. TO zwykły nesonachip.

@nandrolone: Widziałem ostatnio podobny syf na giełdzie za kilka zł tylko w innej obudowie. Pogra tydzień i jej przejdzie bo ta
@Pieczyw: sam zacząłeś. Tak bronię jej bo wg mnie stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry a można wyrwac ją bardzo tanio za ok 40zł z kupnem. Kupiłem ją jako prezent dla kobiety i jest bardzo zadowolona non stop pyka w stare oldskolowe nesowe gierki typu mario, chip dale itp.
@Kryspin013 to jest kopia gameboya light. Tak samo jak te #!$%@? konsolki z "grami na nesa" wyglądem psp są kopiami psp i nawet z tym nie handluj. To tak jak pierwowzór matiza, który był #!$%@?, a daewoo wykupiło (albo #!$%@?ło nie pamiętam) wygląd tego cudownego auta i zmieniło je w wielkie gówno na kółkach, które szybciej rdzewieje niż jedzie.
Takie gówno, o innym wyglądzie kupisz na allegro za jakieś 10-30 zł. W tej cenie wolałbym kupić gameboya normalnego, albo dopłacić 6 dych i kupić advanca.


@Pieczyw: Chyba dawno na allegro nie byłeś i nie widziałeś jak wąsatym januszom #!$%@?ło na punkcie retro xD