•  

  1 643 - 1 = 1 642

  Tytuł: Komandosi z Nawarony
  Autor: Alistair MacLean
  Gatunek: thriller/sensacja/kryminał
  ★★★★★★★☆☆☆

  pdf, 320 stron

  Zaraz grudzień, tak więc trzeba dołożyć parę książek. Tak jest! Do przeczytania zachęcił mnie film. Akcja odbywa się w ciągu kliku dni. Jednak dynamiczność akcji, fabuła i liczne dialogi sprawiają, że w zasadzie "płyniesz" między stronami i rozdziałami.

  #bookmeter

  źródło: s.lubimyczytac.pl

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Panie Michale, jakie ma pan poglądy?

   Wszystkie.

   #agrounia #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #rolnictwo

   odpowiedzi (34)

  • avatar

   Byłem przeciwnikiem szczepień młodych ludzi a teraz leżę pod tlenem i modlę się abym mógł złapać jeszcze oddech... Mam 27 lat, prowadzę aktywny sportowy tryb życia, nie chorowałem nigdy, dużo ćwiczę. Nie chciałem się szczepić bo myślałem, że tacy młodzi nie muszą bo nie są w żadnej grupie ryzyka. Teraz nie mogę złapać oddechu. Może moja sytuacja otworzy co niektórym oczy. Zaszczepcie się tak szybko jak tylko to możliwie. Dajcie plusa na pocieszenie a tymczasem 50% płuc zajętych przez wirusa :(
   #covid19 #covid #koronawirus #covidianie #szury #szczepienia #antyszczepionkowcy
   pokaż całość

   odpowiedzi (70)

  • avatar

   OLX OKRADŁO MNIE NA KILKA TYSIĘCY. NIE OSZUŚCI, A SAM SERWIS!

   Taki tytuł jest jak najbardziej prawdziwy. Jak to zrobili? Bardzo prosto:

   1. Sprzedałem telefon na OLX za kilka tysięcy z opcją przesyłka OLX w dniu 15.11.2021

   2. Od momentu wpłaty kasy przez kupującego, czekałem 8h na dostarczenie mi etykiety. Natychmiast po jej otrzymaniu na maila nadałem paczkę w paczkomacie.

   3. W dniu 17.11.2021 kupujący napisał mi wiadomość, że przesyłkę odebrał i wszystko jest ok.

   4. W dniu 19.11.2021 olx napisało maila, że nie nadałem paczki w terminie i zamówienie zostaje anulowane, a wpłata zwrócona do kupującego!

   5. Natychmiast napisałem ticket do supportu, ale oczywiście na odpowiedź musiałem czekać do 23.11. Dostałem odpowiedź:
   " Dziękuję za kontakt z naszym zespołem w sprawie przesyłki. Zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest dla Pana niezmiernie ważna, dlatego bezzwłocznie zająłem się weryfikacją zgłoszenia.

   Bardzo chcę Panu pomóc. Zauważyłem, że Pana sytuacja wymaga konsultacji, proszę o cierpliwość, wrócę z odpowiedzią kiedy tylko otrzymam jakąkolwiek informację :) "

   6. Oczywiście to trwało trochę czasu by ostatecznie otrzymać informację, że poprosili mnie o moje dane do przelewu i kupującego o zwrot pieniędzy...

   "Dzień dobry.

   Dziękuję za przekazane informacje.

   Bezzwłocznie skontaktowałem się z Kupującym. Proszę o cierpliwość, wrócę z odpowiedzią, kiedy tylko otrzymam jakąkolwiek informację :)

   W razie, gdyby pojawiły się dodatkowe pytania w sprawie, zapraszam do kontaktu - zawsze chętnie pomogę.
   "


   7. Kupujący im nie odpowiada do dnia dzisiejszego - nie dziwne, ma kasę i telefon za kilka tysięcy - czas na odpowiedź kupującego to 14 dni czyli do 10.12.2021. Zapytałem co dalej i oto odpowiedź:

   "
   Niestety nie mam żadnej informacji w tym momencie. Regulaminowo Kupujący ma 14 dni na kontakt, jeżeli nie otrzymam odpowiedni w tym terminie wówczas zostaną podjęte przeze mnie kolejne kroki. Proszę o jeszcze moment cierpliwości :)
   "

   8. Dzisiaj wchodzę w ticket i otrzymał on status "ZAŁATWIONY" mimo, że nadal nie mam pieniędzy.

   9. Zapytałem dlaczego ticket został zamknięty i jakie będą następne kroki. Poinformowałem, że na adres:

   Grupa OLX ul. Królowej Jadwigi 43 61-872 Poznań

   wyślę przedsądowe wezwanie do zapłaty w dniu 10.12.2021, jeżeli pieniądze nie pojawią się na moim koncie. Również sprawę zgłoszę do UOKIK i RPK.

   Co jeszcze w tej sytuacji mogę zrobić? To nie jest 5 czy 10 zł, a kilka tysięcy. Zawinił serwis i w ogóle się nie poczuwają do naprawienia sytuacji, klepią jakieś wyuczone formułki...

   #prawo #olx #oszukujo #afera #januszebiznesu
   pokaż całość

   odpowiedzi (71)