•  

Tylko #lublin #lubelskie :)

78,63% osób znających podstawową technikę ćwiczeń nie odpuszcza noworocznych postanowień co do regularnych treningów* ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam na całkowicie darmowy, profesjonalny trening nauczający podstawowych ćwiczeń na #silownia w najbliższą sobotę (2018-12-08), który poprowadzę ja :-)

Miejsce: CityFit Lublin (klub oferuje darmowe wejście dla każdego w każdą 2. sobotę miesiąca), godzina do ustalenia (wstępnie 10:00 oraz 12:00);
    Potrzebne są tylko: koszulka, spodenki, buty na zmianę, woda, ręcznik.

Oferta skierowana jest dla wszystkich osób spełniających poniższe:
    - Brak przeciwwskazań cd. uczestnictwa w zajęciach ruchowych;
    - Preferowany wiek 16-45, płeć dowolna;
    - Początkujący (brak doświadczenia lub małe do średniego doświadczenia w ćwiczeniach).

Czego można się spodziewać?
    - Omówienie i wyjaśnienie podstawowych zasad ćwiczeń
    - Omówienie i wyjaśnienie kompleksowej rozgrzewki
    - Podstawy związane z poprawą sprawności i sylwetki
    - Podstawowe ćwiczenia: przysiad ze sztangą, martwy ciąg, wyciskanie leżąc i stojąc, wiosłowanie sztangą, przyciąganie drążka (oraz oczywiście rozpiętki na maszynie Szmita ( ͡° ͜ʖ ͡°))
    - Jeśli grupa zgodnie zechce to część/większość czasu mogę poświęcić na trening w domowych warunkach (pokaz i omówienie ćwiczeń + propozycje planu)

Pozostałe informacje:
    - Inicjatywa jest całkowicie prywatna, nie współpracuję w ramach jakiejkolwiek umowy z klubem CityFit;
    - Jeśli ktoś nie chce abym mógł go/ją powiązać z kontem z wykopu proszę napisać bezpośrednio na facebooka/maila/dzwonić, dane dostępne w moim profilu -> na mojej stronie www. W przypadku napisania tutaj na PW także gwarantuję prywatność;
    - Limit osób: 6, decyduje kolejność zgłoszeń
    - W przypadku zgłoszenia do 3 osób: jedna grupa; 4+ osób: 2 grupy.

#zdrowie #mikrokoksy #mirkokoksy #fitness #odchudzanie
    * dane szacunkowe

źródło: i.imgur.com