Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resorak: zwyczajny Ikea style dla ludzi którzy sami nie potrafią sensownie umeblować mieszkania by całość ze sobą współgrała. Większość mebli będzie tania i praktycznie bez marży. Jednak pośród nich trafi się zawsze taki rodzynek bez którego nie będzie dało się odwzorowac mieszkania z katalogu. No i ten rodzynek zawsze cena z kosmosu. Najczęściej właśnie stoliki czy fotele.
Dlatego jak pójdziesz do sklepu to praktycznie zawsze meble są połączone w jakieś stylizacje.
@resorak: @24-Sto: pisac kazdy moze powodzenia w docinaniu takiego profila na kolanie szliferka katowa i spawaniu profili bez docisniecia do rownego stolu szczekami xD a no i oczywiscie inwertorowa najlepiej z lydla ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@resorak: @24-Sto: pisac kazdy moze powodzenia w docinaniu takiego profila na kolanie szliferka katowa i spawaniu profili bez docisniecia do rownego stolu szczekami xD a no i oczywiscie inwertorowa najlepiej z lydla ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@macny: jak masz spawarkę to wg mnie logicznym jest mieć katowniki, magnesy, szczeki itp.

Ukośnica najtańszą kosztuje 250 PLN. Nie jest to wymyślna maszyna, i nie oszukujemy się, jak
@24-Sto: 1000zł z na gotowo zamontowanym blatem, teraz trzeba mieć jakiś warsztat, kupić materiał, dociąć poskładać pospawać wyszlifować jak może w środku i nazwenątrz ma być ocynkowany, to znowu dochodzi kolejne wiercenie w profilach i wysłanie do cynkowni a jeszcze trzeba to później pomalować. i oczywiście efekt końcowy ma być jak na obrazku, ile na tym zarobisz to sobie policz sam, a roboty przy tym jest dość trochę.
już nie mówiąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hanys1dwa3: ale po co mi opisujesz co trzeba zrobić skoro ja to wiem?

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie są lewi więc muszą płacić za takie rzeczy, jednak nadal uważam, że zrobienie takiego stołu jest latwe. Dla mnie mogą i po 2 tysiące chodzić, będę się cieszył, że ślusarz zarabia dobre pieniądze