Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#elfa #piwnica #garaz #diy #stolarstwo #magazyn #majsterkowanie

Potrzebuje zwiększyć/ulepszyć pojemność magazynowa w piwnicy do przechowywania gratów.
Mam dylemat odnośnie w którym kierunku iść.
Czy w system Elfa (lub podróbkę z Castoramy) mocowany do ściany, czy wolno stojące szafki magazynowe.
Mam z ~15m ściany do zagospodarowania.
Raczej nie mam ciężkich rzeczy, i zastanawiam sie co na elfe uzywac jako polka HDF / pilśniowa ? jakiej grubości?

Zalezy mi na możliwie najwiekszej przestrzeni do ceny.

zdjęcie poglądowe
Issac - #elfa #piwnica #garaz #diy #stolarstwo #magazyn #majsterkowanie

Potrzebuje z...

źródło: comment_H1parF0Bgargga5IrKmshbHwXKxnLKkT.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hrumque: i jeszcze jedna zmienna, zeby sie nie narobić, bo moge nawet isc do lasu i sciac drzewa, to juz w ogóle bedzie za pol darmo...

Masz jakis łatwy system połączeń, bo nie wiem czy wkręty lub kątowniki beda wystarczające..
@Issac jak nie masz ciężkich rzeczy to zrób z profili takich jak do karton gipsów. Ale to serio jak masz lekkie rzeczy.
Jako pólka płyta meblowa ze starej szafy.
@Issac: W Castoramie kupowałem w piątek regały 180x90x40 (5 półek) po 67zł, do 100kg na półkę, Metalkas czy jakoś tak to się zwało. Taniej nie znajdziesz gotowca, składa się szybko bo system wsuwany (tak, wiem, że jest chybotliwy ale ja i tak zawsze po złożeniu i ustawieniu przykręcam do ściany na dwa kołki i między sobą).
bo system wsuwany (tak, wiem, że jest chybotliwy ale ja i tak zawsze po złożeniu i ustawieniu przykręcam do ściany na dwa kołki i między sobą).


@morghul: Tanie skręcane regały są bardziej chybotliwe od wsuwanych.
Ogólnie teraz bym brał tylko wsuwane, ze skręcanymi za dużo pierdzielenia.