Wpis z mikrobloga

@dzoli:
Leci właśnie w telewizji taka reklama leku, w której facet buduje z dziećmi domek na drzewie. Nagle ni z gruchy, ni z pietruchy wpada pani mama i mówi "weźcie Tofika do pomocy!". Tak, dobrze myślicie - Tofik to pies.

I właśnie dlatego kobiety nie zajmują stanowisk kierowniczych. Zero pomyślunku, zero organizacji. Postępują tylko w zgodzie z emocjami. "Weźcie Tofika do pomocy". Bo co, bo jest samotny? A co on #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spacequest: nie wiem, to rodzice w domu robili :) @thewickerman88: z głównego przedpokój.
@HrabiaZet: może dlatego że są ładne, łatwe do utrzymania w czystości przy wszystkich błotach jakie się wnosi a na krzywym przedpokoju nie będą skrzypieć jak. panele? (były, skrzypiały)
może dlatego że są ładne, łatwe do utrzymania w czystości przy wszystkich błotach jakie się wnosi a na krzywym przedpokoju nie będą skrzypieć jak. panele? (były, skrzypiały)


@dzoli: chodziło mi o sam wzór imitujący drewno.
nadal są ładne :-) i są zupełnie neutralne, a nie wyglądają jak podłoga w przychodni, gdzie mają wszędzie gładkie kafle :P


@dzoli: co kto woli, ja nie lubię takich imitacji - kojarzą mi się z meblami z paździerzu.