Wpis z mikrobloga

@FlaszGordon: odpowiadam jako młody przedstawiciel gimboateizmu

Pojadą do rodziny (bo inaczej nie wypada)


@FlaszGordon: bo inaczej się nie da z rodzicami i każdy opór będzie zniweczony

zapchają się karpiem i racuchami


@FlaszGordon: coś zjeść trzeba, nie będę głodówki trzydniowej robił

a potem się rzucą na choinkę co im tam Mikołaj przyniósł


@FlaszGordon: jak mi rodzice sami dają to biorę ¯\_(ツ)_/¯

A potem jeszcze będzie "Wszyscy razem do stajenki...
@Mickson: No zdecydowanie byś miał gorzej od katoli co przyznają się do swojej wiary w państwach islamskich.

- Micsonku, czyś ty ateista i bezbożnik?
- No tak mame.
- Chryste Panie. Janusz, dej wode świecono. A kysz demonie.
- Synu jestem zawiedziony. Wydziedziczam cię.
- Ale tate...
- Pakuj się od teraz żyjesz pod mostem. Nawet somsiadom się nie przyznawaj bo cię kotem poszczują.
- Czy ja dobrze słyszała, ateista w
Nie lubić to jedno, uczyć latać z dachu wysokiego budynku to drugie.


@FlaszGordon: niby tak, a jednak wydziedziczenie, powszechny hejt itp. nie są zbyt przyjemne

kolega wyżej nawet miał dylemat "co rodzina powie"... zapewne jak większość tutejszych ateistów.


@FlaszGordon: nad jedną częścią rodziny akurat się zastanawiałem czy zrobić coming-out, i chyba go serio zrobię. ale na święta i tak będę bo nie mam wyboru.
@FlaszGordon: Ale mnie #!$%@? ten booldoopy wiernych, wrednych chrześcijan, którzy zamiast miłować się nawzajem jak wam Bóg kazał to musicie tylko próbować #!$%@?ć drugiemu człowiekowi.

#!$%@? was to boli, że ateista jedzie na wigilię Bożego Narodzenia odwiedzić rodzinę? Dla chrześcijan może to drugie najważniejsze święta w roku, ale dla ateistów też to ma znaczenie - spotkać się z rodziną, odpocząć. Te święta są tak długo obchodzone i tak rozprzestrzenione, że to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@wykopiwniczanin:

Te święta są tak długo obchodzone i tak rozprzestrzenione, że to już nie tylko katolickie święto, tylko bardziej narodowe

To są starsze święta niż państwo polskie i całe katolstwo z Jezusem włącznie.
Tylko nim katolstwo zrobiło zabory i siłą zaorało starsze tradycje to była wigilia przesilenia zimowego również z ubraniem choinki i wspólną wieczerzą.

Tacy cwani, a niech mi któryś katol pokaże gdzie w Biblii jest bo ubieraniu choinki albo