Wpis z mikrobloga

@Sappheiros: ten Wasielewski wygląda jak oldboj. Podejrzewam, że nie jest ulany tylko nabity, ale porusza się jak oldboj dosłownie. Koleś autentycznie miałby problem z wywalczeniem miejsca w składzie każdego szanującego się zespołu I-ligowego...
@ebismolarek: Nie tylko, do tego to jak się ustawiał. W pierwszej połowie biegał przy trybunie na której siedziałem, chłop krył "na radar", to, że Wdowiak był najlepszy na boisku nie wynika z dobrej gry Wdowiaka ale fatalnego ustawiania się Wasielewskiego i zupełnego zaniedbywania obrony przez Makuszewskiego (pewnie dlatego szybko zszedł).

Ale mnie i tak chodziło nie o Wasielewskiego, tylko o Janickiego :-)
@Sappheiros: i jeszcze ten najbardziej #!$%@? na swiecie komentator Dębinski - "genialne podanie Gola". Kurva, Gol na pałę #!$%@?ł świece do przodu na chaos, do której dopadł Wdowiak, bo ścigał się z kaleką Wasielem, a ten zachwyca się pomyślunkiem.
@Sappheiros: z Janickim #!$%@?ła mnie sytuacja pod koniec spotkania (nie wiem czy nie w doliczonym czasie), gdzie piłka była z 5 metrów od autu i można było spokojnie ją wycofać lub zagrać wszerz, to ten debil w okolicach środka boiska asekurował piłkę by wyszła na aut xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD