•  

  Kilka dni temu miałem okazję popełnić wpis pod #grafolofia . Potraktuję ten jako swoistą kontynuację.

  Członkinię Izraelskiego Stowarzyszenia Grafologii Naukowej i eksperta grafologii sądowej Inessę Goldberg poproszono o analizę próbek pisma nieznanej jej osoby:

  Przed nami osobowość złożona, skrywająca wiele konfliktów wewnętrznych i mająca za sobą mnóstwo negatywnych trudnych doświadczeń, które wsiąkły w nią jak w gąbkę.
  W połączeniu z raczej histerycznym usposobieniem wpłynęły na te osobowość, pozostawiając w niej trwały ślad.
  Autor analizowanego fragmentu to osoba bardzo zamknięta w sobie, jakby ściśnięta psychicznie i fizycznie. Czuje i pragnie pozbyć się znienawidzonej niepewności oraz niskiej samooceny lub przynajmniej je ukryć, ze wszystkich sił dążąc do kompensowania swoich problemów w innych sferach.
  ...
  Zawsze stara się sięgać coraz wyżej i stawać się kimś jeszcze bardziej znaczącym, aby zdobyć szacunek, przede wszystkim samego siebie, który trudno było by rozwinąć przy tak krytycznym i tłamszącym indywidualność wychowaniu, jakiego doświadczył ten człowiek, zwłaszcza z ojcowskiej strony.
  ...
  Człowiek którego pismo jest tu przedmiotem badań, należy do tych którzy zamykają się w sobie i żyją wedle własnych zasad: zazwyczaj też są bardzo nieufni i przesadnie ostrożni w stosunku do ludzi.
  Wyraźna cecha takiej osobowości to łączenie zimnej kalkulacji z impulsywnymi wybuchami, negatywistycznymi nastrojami i reakcjami.
  ...
  Pismo skreślił człowiek o dużej inteligencji, zawsze posiadający własne, inne od pozostałych zdanie, jednak o dużych trudnościach adaptacyjnych. W tym charakterze pisma przejrzyście jest wyrażony "syndrom ofiary" i "mentalność obrazy", ta osoba zawsze czuje się bowiem obrażona, znieważona, dyskryminowana.
  Nastrój takich ludzi często udziela się innym obrażonym i znieważonym, w czyich duszach są nurty gniewu, a oni mają zdolność poprowadzenia ich za sobą.
  ...
  Autor pisma bywa w kontaktach dość szorstki i chłodny, to jego mechanizm obronny. Może kierować swoje złośliwe i kpiące strzały w stronę tych którzy się z nim nie zgadzają.
  Z powodu wymienionych słabych stron osobowości człowiek ten nie jest cierpliwy, ani tolerancyjny, nie potrafi pojąc psychiki innych ludzi, w szczególności kobiet.

  ...
  Jest dość uparty, nieustępliwy i niezwykle krytyczny w stosunku do wszystkich, także do siebie; jego zasady, wartości, samokontrola wydają się zbyt surowe i mogą zagnać go w ślepy zaułek. Brak mu giętkości dyplomaty.
  Myśli ogólnie, nie jest praktyczny. Rozumuje logicznie, ale z dużą dozą intuicji.
  Właśnie intuicyjne "czucie" często z nawiązką kompensuje mu brak praktyczności.


  Rysopis grafologiczny próbki pisma okazał się należeć do...

  pokaż spoiler ...Władimira Putina prezydenta Rosji.


  Grafologię w wielu krajach wykorzystuje się do selekcji zatrudnionego personelu. Bez takiego testu nie powierza się kierowniczych stanowisk czy tych które wymagają odpowiedzialności materialnej.
  Dotyczy to Izraela ale też Francji czy USA, ponadto testy grafologiczne obowiązują tam w wojsku czy policji, NASA czy agencjach rządowych (CIA, FBI).
  Podobnie jak w tekście wyżej bada się też pismo przeciwników politycznych w tym z wrogich państw.

  pokaż spoiler #ciekawostki #grafolofia #kryminalistyka #izrael #rosja #ocieplaniewizerunkuputina #putin


  Poniżej przykładowe odręczne pismo opisanej osoby.

  źródło: i.pinimg.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (50)

 • avatar

  Mirki, prośba.

  Różowa boksuje się z pracą dyplomową. Brakuje jej kilkunastu odpowiedzi do skończenia ankiety. W jej imieniu chciałbym Was poprosić o wsparcie.

  Wypełnienie tej krótkiej ankiety trwa ok. 20 sekund. Jeśli tylko macie chwilkę, prosimy o odpowiedzi. Będziemy niezwykle wdzięczni.

  Chcąc się jakoś odwdzięczyć za poświęcony czas, robimy #rozdajo 5 kluczyków do losowych gierek na #steam dla każdego plusującego ten wpis. Im więcej osób zobaczy, tym większa szansa że ktoś wypełni.

  Z góry dzięki!

  #rozdajosteam #studbaza #studia #ankieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (97)

 • avatar

  Zawsze mnie śmieszy jak mężczyźni mówią, że najlepiej jak kobieta ma rozmiar biustu D... Panowie, tak gadając pokazujecie jedynie, że jesteście matołami, którzy nie mają absolutnie zielonego pojęcia dotyczącego rozmiaru piersi, bo nie ma czegoś takiego jak rozmiar biustu D. Musi być jeszcze rozmiar pod biustem, który decyduje o tym jaką wielkość mają dane piersi, jest duża różnica między piersiami w rozmiarze 65D a 90D. Są też tacy agenci, którzy marzą o biuście 90D i myślą, że taki biust należy do osoby szczupłej, która ma duże cycki...

  Możecie być zdziwieni, ale oba staniki mają ten sam rozmiar miseczki – DD (o oczko większy od D). Widać, że w górnym staniku zmieszczą się dużo większe piersi, niż w tym na dole. Cyfry oznaczają rozmiary obwodu pod biustem – australijsko-nowozelandzkie 18 to nasze 90, a 8 – nasze 65.
  Także nauczcie się w końcu tych rozmiarów, bo przychodzi później jeden z drugim i chce kupić swojej dziewczynie stanik w rozmiarze C czy D.

  #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)