Wpis z mikrobloga

Tak tak, rdza, śledze temat, ale ASO zaczęło z tego co widzę akceptować zgłoszenia, więc to już nie jest aż taki problem.


@Rabusek:

Weź #!$%@?, chłopie. Dzbany zrobiły aferę z powodu powierzchniowego nalotu na wewnętrznym stelażu kanapy. Ani to groźne, ani brzydko nie wygląda, ale UWAGA MAZDA RDZEWIEJE powtarzam RDZEWIEJE GDZIE JEST TWOJE ZABEZZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE #!$%@????

To problem równie poważny co pryszcz na dupie nastolatka.
powierzchowny nalot może się przeerodzić w większą i nagle pasażerowie zostają przed światłami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sm3rf1k:

Owszem. Tak gdzieś z trzy dekady trzeba poczekać, to w niektórych przypadkach pewnie tak.
@PiPiPingu: pamiętaj że roxmawiamy o mazdzie, ona zagina czaso przestrzeń i 3 dekady trwają 3 lata,
I jeżeli blacha byłaby zabezpieczona to w zamknietym klimatyzowanym miejscu nawet powierzchowna korozja nie powinna sę pojawić
@Sm3rf1k:

Jestem właścicielem Mazdy z 1988r., z 2010r., z 2014r., a miałem jeszcze po drodze trójkę z 2005r. Zapewniam Cię, że problem z korozją to jest już przeszłość. Nie twierdzę, że nie rdzewieje, ale rdzewieje jak każde inne japońskie auto. Wystarczy odrobina troski i po temacie.
@Rabusek: Mam trojke z 2018 i powiem szczerze fajnie sie jezdzi, naprawde chce sie jezdzic takim autem, ale niestety ten kwiatek z rdza bardzo obnizyl moja ocene na tematy Mazd ;p Jezeli chodzi o wykonanie w srodku to mam porownanie z volvo rocznik 2007 i volvo lepiej wypadalo :) Ale wrazenia z jazdy na plus dla Mazdy.
@PiPiPingu: no tak też uważam, ale fajnie gdyby tego nie było - no i jak ASO naprawia to #!$%@? w sumie
@KasztelanZawirusowany: Dzięki! Własnie ktoś mi mówił że jak automat to tylko merc/bmw/audi, ale chyba zaryzykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Makacch: Nowa 2019 praktycznie już może się z nowymi audi równać - widziałeś zrzuty ze środka?
@Rabusek: Cos tam widzialem, ale chodzi mi tutaj o wykonanie elementow i jakosc materialow :P Bo jezeli chodzi o wyglada to Mazda bardzo mi sie podoba w srodku jak i na zewnatrz. W przypadku jakosci to juz tak super nie jest :P Zobaczymy jak to bedzie w tej nowej trojce :)