Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  przez następne 12 godzin wszystko jest legalne co robisz?

  #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Mirki, prośba.

  Różowa boksuje się z pracą dyplomową. Brakuje jej kilkunastu odpowiedzi do skończenia ankiety. W jej imieniu chciałbym Was poprosić o wsparcie.

  Wypełnienie tej krótkiej ankiety trwa ok. 20 sekund. Jeśli tylko macie chwilkę, prosimy o odpowiedzi. Będziemy niezwykle wdzięczni.

  Chcąc się jakoś odwdzięczyć za poświęcony czas, robimy #rozdajo 5 kluczyków do losowych gierek na #steam dla każdego plusującego ten wpis. Im więcej osób zobaczy, tym większa szansa że ktoś wypełni.

  Z góry dzięki!

  #rozdajosteam #studbaza #studia #ankieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Co Wy na to, abym zrobił post + nagranie + templatka w w dokumencie google do sciągniecia z rozpisanym Greyskullem LP - 3 dniowym dla początkujących oraz 4 dniowym dla bardziej zaawansowanych? Bo ciągle są pytania o niego i moim skromnym zdaniem może być ciekawą alternatywą dla 5x5 czy innych FBW Sakera. Zapewne @IntruderXXL by też coś mi doradził przy takim materiale w konsultacji?

  Zainteresowani to moze w końcu po 3 latach tu zrobię małe "żebranie" i zachęcenie do obserwowania mojego profilu na wykopie oraz tagu #fullborsukworkout abyście nie przegapili tego zacnego materiału, plusy też by zmotywowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Znaczy wiecie, jeden kij, tak i tak to zrobię nawet jeśli każdy ma wywalone ʕ•ᴥ•ʔ, ale to z pewnością by mnie zagrzało do roboty.

  #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)