Wpis z mikrobloga

@FunWorld: teraz do weekendu jestem poza domem. Generalnie wydruk jest albo rozmyty albo krzywy. Po wyczyszczeniu głowic wszystko jest drukowane prawie dobrze poza jednym polem koloru.Kiedy dochodzi do kalibracji głowicy to początek wychodzi dobrze , a potem zaczyna przesuwać te kolorowe pola w kierunku prawego marginesu.
Skoro jest Pacjent, potrzebny i Doktor. Daj znać, czy po sobocie wszystko ok. Jeśli dalej nie będzie działać prawidłowo - wołaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
@drtusz: @FunWorld: wiem, że złotą łopatę powinienem dostać ale... koniec końców drukarka poszła na gwarancję (doczytałem, że jest door - to - door) i podwóch dniach wróciła.Serwis wymienił karetkę (cokolwiek to znaczy) i wszystko działa.

Pytanie: co mogło spowodować awarię owej karetki i jak tego uniknąć w przyszłości?
@jarezz: karetka to ta część, w której zabudowana jest głowica/głowice drukująca/e. Ona jeździ w jedną i drugą stronę w poprzek kartki.
Mogło być złe dopasowanie, albo łożysko mogło nawalić. Rzadko się to zdarza i jest to wada produkcyjna, więc nie możemy się przed takimi rzeczami uchronić.
Fajnie, że załatwiłeś sprawę.