Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
4 pierwsze słupki od lewej to rozpiska godzin czterech Ukrainek pracujących w hotelu gdzieś w #katowice
Nie ma tam dni wolnych, one są zawsze, mają płacone 700 zł na miesiąc i w ramach tych #!$%@? w kosmos pieniędzy mają zapewniony nocleg w pokoju zbiorczym i jedzenie. #januszebiznesu co je zatrudnia co 3 miesiące zmienia te dziewczyny i hajs się zgadza.

Szkoda mi tych ludzi że muszą być tak wykorzystywani

#polska #ukraina #pracbaza
Pobierz zalogowany_jako - 4 pierwsze słupki od lewej to rozpiska godzin czterech Ukrainek pra...
źródło: comment_gBBDcclZqLHlnwflRjzMXfO9ykD7WZKe.jpg
  • 17
Nie #!$%@? bo za granicą wcale czegoś takiego nie ma xDDD Otwórz oczy.


@krystian-golonka: no #!$%@?, odwracanie kota ogonem - czy ja napisałem, że na zachodzie nie ma takich zjawisk wcale?

pierwszy przykład z brzegu: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szwajcaria-polscy-pracownicy-wykorzystywani-w-firmie-budowlanej-3380058.html

widziałeś może żeby związki zawodowe w Polsce walczyły o pensje w innej firmie? Nie, sama Solidarność (związek zawodowy) zatrudnia ludzi na - jak to sami określają - umowach śmieciowych

Pracownicy uczciwych firm powinni sami walczyć
@zalogowany_jako: no więc tak, to nie Janusz je zmienia, tylko one zmieniaja Janusza. Pracowałam w agencji zatrudnienia, gdzie posredniczylismy w pracy głównie Ukraińców. Uwierz, ten rynek wygląda zupełnie inaczej. Nie ma WiFi i pokoi jedyne w których możecie nas zakwaterowac? To nara, idziemy gdzieś indziej. Szybka piłka.