Wpis z mikrobloga

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo ah, standardowo. W takim razie co proponowałbys aby ten ojciec odpowiedzial?

Wychowawczym by było jakby się wyprostowal i zaczął wydzierac z gardła marsylianke czy może we wściekłości i żalu wykrzyczal w mikrofon obietnice śmierci dla zamachowców i ich rodzin?
@Ofacet: Ojciec powinien powiedzieć, masz rację synu, jesteśmy debilami
Dalismy się zmanipulować lewackim oszołomom i ekipie rzadządzącej, zrobili z tego kraju poligon
Nie jesteśmy bezpieczni we własnym domu, mówią nam jak mają się ubierać nasze kobiety, plują nam w twarz, przez nich boimy się większych skupisk ludzkich jak koncerty, spotkania sportowe, czy nawet zwyczajny wieczór sylwestrowy, jesteśmy jak kuropatwy na strzelnicy sportowej, nasze żony, córki są zaczepiane ordynarnie, bo ta swołocz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: to ja niepozdrawiam mieszkałem 3 lata we Francji i wiele podróżowałem i jeszcze się nie spotkałem z sytuacją aby ktoś kazał zakładać burki, nikt nie pluje nikomu w twarz, nie widziałem żadnej zaczepki nikt nie srał Ani na przystankach ani w autobusach. Policja przychodzi i pomaga bezwzględu na rasę.
wychodziłem i często byłem w dzielnicach zamieszkałych przez imigrantów

Imigranci i Francuzi po równo odwalali czyny nie gorsze niż typowe Sebastiany


@Dej_mi: Ostatnio w moim okregu skazano chyba 16 czy 17 Pakistanczyków za gwałty na dziewczynkach i chłopcach
W Leeds też wyrok dla kilkunastu oblechów
Mój syn chodzi do secondary school i mówił, ze jeżdzą pod szkołą jak dzieci wracają i zaczepiają dziewczynki i chłopców, po trzech, czterech w samochodzie, okupują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: patola jest wszędzie a obwinianie za to wszystkich imigrantów mija się z celem. W Polsce też są pedofile i nikt nie krzyczy Polska kraj pedofili. I w ogóle jak ty sobie wyobrażasz że nie przyjmiesz imigrantów, oni stoją pod granicami i gdzieś się muszą podziać. Nie wyślesz wszystkich na teren wojny. Świat nie jest czarno biały że możesz przyjąć albo nie przyjmować imigrantów. Wydalić tych co się nie potrafią przystosować
@Dej_mi: To nie sa wybryki mniejszosci
To mniejszość jest normalna, zdecydowana większość to ludzie, którzy gardzą białym człowiekiem
Pokaż mi chociaż jeden artykuł z Polski, gdzie banda 18 Polaków jezdziła i gwałciła dzieci
Ja ci w ciagu 15 minut dam linki do 10 takich spraw z udziałem "brązowych braci"
Nie przekonam cię, dajmy sobie już na luz z tą rozmową, ale mam jedną prośbę
Pomyśl za kilka lat o mnie i
W takiej Szwecji to Polacy są najliczniejszą narodowością siedzącą w więzieniach na przykład

Ale jak kończyć to kończyć


@Dej_mi: Patrząc procentowo na ludzi osadzonych w więzieniach powinieneś pod uwagę wziąć liczebność danej nacji w danym kraju, wtedy to będzie miarodajne
To ma ogromne znaczenie, jak taka statystyka jest obliczana, często to czysta manipulacja
Przykładowo, zwolniono pewnego komendanta policji, ponieważ na jego terenie przestępczość wzrosła o 200%
Ale czy słusznie?
W mieście