Wpis z mikrobloga

Wczoraj zacząłem pracę przy renowacji palet w #nl. Jest to praca przez agencję, powiedzcie mi czy #!$%@? wszędzie tam, gdzie są nasi jest tak bardzo #!$%@?? Po 1 dniu mam #!$%@? dość. Pracujący tu Polacy to najgorsza hołota na świecie. Zaczynam pracę, nikt nic nie pokaże, nic na spokojnie, od razu wyzwiska i groźby.Jeden lump to się chciał nawet bić o #!$%@?ą deskę. I to ciągłe darcie ryja ''ogień'', a mają płacone na godzinę. Ja #!$%@?ę, tak #!$%@?, niemiłych, agresywnych ludzi nigdy nie widziałem. Na drzwiach kantyny jest naklejka ''zakaz palenia'', a mimo to bydło ma #!$%@? i jest tam nakopcone jak w kotłowni. Przy tej pracy idzie się usyfić, chciałem więc umyć ręce, a nie widziałem gdzie jest mydło czy coś. Stojący obok Polak mówi ''umyj tym'', ja myję i dostrzegam szyderczy uśmiech na jego krzywym ryju. Okazało się, że myłem ręce jakimś chemicznym gównem. Jak można by takimi #!$%@? w stosunku do swoich rodaków? #!$%@? jak?! Skąd to się wzięło? W domu, gdzie mieszkam też patologia. Od razu po pracy leję się wóda, a zioło jest jarane nawet w pracy. Zostawiłem w lodówce jedzenie, to ktoś mi #!$%@?ł. Z kim ja mam do czynienia? #!$%@? faceci po czterdziestce, hołota #!$%@?. Nie wytrzymam tam ani chwili dłużej. Agencja może zmienić pracę na inną za tydzień. Pieniądze, które wydałem na ten wyjazd poszły się #!$%@?ć.#!$%@? tracę wiarę w ten naród. Pokazuję do czego się nadaję. Złota zagranica, #!$%@? jego mać. Co robić? Mam szukać czegoś innego? Wracać do Polski? #zalesie #heheszki @AntyNormickiPolaczekCwaniaczek
  • 5
@WINOGROON: Motłoch to wyjeżdża. Zobacz ilu sebiksów i karyn siedzi w „raichu” a przedtem w jukeju. Multum. Robią tam #!$%@? i wioche, chleją i #!$%@? im we łbach za te minimum co dostają za prace, której nie podjął by sie miejscowy żul a co dopiero murzyn czy azjata.Zarobi taki matoł 1000 ojro, mieszka w 12 na jednym domu, śpi na zmiane z Zbychem w pościeli nie pranej od pół roku(bo tyrają