Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, nie wiem co już wybierać - przez ostatni tydzień mam mętlik w głowie. Chce kupić nowy samochód, chciałem dać 60k w gotówce i kupić A4 B8 2012 czy 2014, ale z drugiej strony to już dosyć stare furki, i kusi mnie kupno znowu samochodu nowego, prosto z salonu i wtedy leasing w kwocie około 90k. I co tu zrobić? Wiem że za taką kwotę nie kupie marki premium a za 60k kupie 5 letnią markę "premium" (jeśli można tak Audi nazwać) Co byście zrobili na moim miejscu? #pytanie #motoryzacja #samochody
  • 19
@nulled_ na Twoim miejscu zaczalbym od jakiegoś turne po salonach interesujących Cię marek, poogladasz konkretne modele z bliska, dowiesz się konkretów o wyprzedażach roczników i sam zadecydujesz czy to co oglądasz warte jest swojej ceny czy jednak będziesz szukał używki ;)
@nulled_: wołaj jak coś znajdziesz,

gdzieś czytałem o tym, że niektórzy sprzedawcy będą chcieli pozbyć się choćby autek z 2017 roku - czyli i złapiesz ogromny rabat a kupisz nowe auto (chyba w auto swiat)
@nulled_: to faktycznie, ale tak pod koniec miesiąca można by coś upolować. Z resztą pewnie jakbyś pojechał to może byś coś utargował :) Celujesz w suvy? Kombiaki?
chciałem dać 60k w gotówce i kupić A4 B8 2012 czy 2014

@nulled_: tyle to trzeba zapłacić za lepiej wyposażone A3 z silnikiem większym od 1.5 z 2012 roku... Dołóż chociaż 10k PLN bo będziesz płakał. Chyba, że kupjesz TDI, to one są tańsze.
@jmuhha: byłem wczoraj w fordzie i wybrałem Kuge. 150 koni benzyna w 6 biegowym manualu, wersja titanium z kilkoma bajerami. Bazowa cena była 135 tysi dostałem rabat 25 tysi, w przyszłym tygodniu mam jazdę testowa i się okaże jak to działa ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam jeszcze na oko Suzuki Vitare ale w 2017 były strasznie złe plastiki i podobno mieli poprawić, no ewentualnie poczekam po nowym