Wpis z mikrobloga

@ZjadaczTrujki: Myślę, że jakbyś poszedł na siłownię, był pewny siebie w stosunku do kobiet i zaczął nad sobą pracować, to nie miałbyś większego problemu, by jakąś wyrwać. No ale zapomniałem, masz 165cm, nie da się nic zrobić, jesteś przegrany, został tylko krawat. Tom Cruise jest tylko 5cm wyższy, te pięć centymetrów zawyżyło o jego sukcesie. Mac Miller pewnie się zabił dlatego, że miał 170cm i żadna na niego nie mogła spojrzeć
@srajda-okrutna: Nie trolluję i nie pod obcymi tagami, bo z jakiegoś powodu otagował #depresja, a udzielam się tam codziennie. Po prostu śmieszy mnie ta wasza społeczność przegrywów, zwalacie winę na cały świat, szczególnie kobiety (których jednocześnie pragniecie XDD), a sami nic ze sobą nie zrobicie. Żałosne ʕʔ Kiedyś zrozumiecie, że problem leży w waszej głowie i wystarczy zaakceptować fakt, że nie jesteście wysocy. Każdy ma jakieś
@deeznuts: nie #!$%@? mi jakich was bo prezentuje swoja wlasna opinie, na #przegryw sporo ludzi to trolle ktorzy nie chca wyjsc z przegrywu. Wzrost nie jest specjalnie wazny ale teraz jest taka nagonka medialna ze faktycznie osoby ktore maja jak op dosyc malo maja gorzej i #!$%@? ma do tego czy cwiczy czy nie. (zakladam ze nje jest ulany)
@srajda-okrutna: Jasne, że ma gorzej - niski wzrost to jest jakaś wada, normalne. Tylko skąd ma wiedzieć czy ćwiczenia #!$%@? mu dadzą skoro nawet nie spróbował? Ja ci podałem przykłady niskich facetów, którzy osiągnęli sukces, jest mnóstwo bodybuilderów i zawodników mma, którzy mają nawet mniej niż OP, a zaczynali tak samo jak on. Możesz być niski, mieć zakola i duży nos, ale to nie przeszkadza w posiadaniu zainteresowań, byciu zabawnym, pewnym
@dleifteh Jeff Nippard. Już się nie udzielam, jak już mówiłem #!$%@? mam, to wasze życie, tylko smutno że sobie psujecie głowę głupimi tezami zamiast próbować nauczyć się z tym żyć i znaleźć w sobie inne zalety, czy je po prostu wypracować :) dobranoc, 178 bodajże, nie mierzyłem się od komisji wojskowej lata temu ._.