Wpis z mikrobloga

Ale się zdenerwowałem bo znowu miałem w domu kłótnie o politykę. Dla czego Polacy ciągle wybierają PO albo PiS?? Dla czego większość jest taka głupia... Co uważacie czmu w Polsce nie ma partii która by rozwiązała wszystkie problemy? Słuchajcie każdy kto się zna trochę chociarz zgodzi się z tym:
- Niskie i proste podatki
- likwidacja podatku dochodowego
- likwidacja płacy minimalnej
- likwidacja zasiłków dla bezrobotnych -> likwidacja bezrobocia
- likwidacja socjalizmu
- prywatyzacja NFZ i ZUS
- prywatyzacja kopalń
- wyjście z unii europejskiej
- sojusz z Węgrami i Czechami
- wprowadzenie monarchii
- zakaz homoseksualizmu pedofilii zoofilii
- wolny rynek
- prywatyzacja uniwersytetów i szkół
Dla czego Polacy nie chcą wolności tylko ciągle to samo zamorsyzm PiS i PO no już niemoge czy musiałbym założyć własną partię?? Kto za?
#polityka #4konserwy #neuropa #polska
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomasz-terlecki: jeśli ktoś by chciał zrobić dobrze dla Polski, to najpierw musiałby nakłamać, żeby dostać się do polityki, a potem nie spełnić obietnic wyborczych tylko zrobić po swojemu.

Ale nie ma takich idealistów. Jak są, to nie mieszają się w politykę.

Dlatego wolą kłamać, żeby się dostać, a potem zrobić dobrze, ale dla siebie.
@tomasz-terlecki Wszystko ładnie wyglada na papierze. Jeśli jednak głębiej się nad tym zastanowić to nie można ustalić wszystkie w sposób zero-jedynkowy. Przykładowo zasiłki - należy wyróżnić, kto faktycznie nie może znaleźć pracy, bądź nie może jej podjąć z przyczyn zdrowotnych. Prywatyzacje wszelkiego rodzaju na przykład doprowadzą do ogromnych opłat za wszystko - przykładowo musiałbyś pół życia oszczędzać na studia dla dzieci, bo semestr kosztowałby 30 tysięcy złotych. Pogłębiłoby to nierówności społeczne, bo
Dla czego większość jest taka głupia...

- wyjście z unii europejskiej

- sojusz z Węgrami i Czechami

- wprowadzenie monarchii

- zakaz homoseksualizmu pedofilii zoofilii


@tomasz-terlecki: Nie wiem czemu, ale skoro jesteś idealnym przykładem głupoty to mógłbyś wyjaśnić.