Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i już miałem kilkadziesiąt matchy w kilka minut. Większość to były karyny, ale jedna wpadła mi w oko. Z wyglądu taka #szaramyszkadlaanonka, nawet ładna, opis bez Netflixów czy podróży, po prostu inna niż reszta kobiet na Tinderze. Pisała mi że założyła Tindera bo od dłuższego czasu była dość samotna gdyż jest introwertykiem i bardzo cieszy się że mnie z nią zmatchowało (#!$%@? ciekawe dlaczego xD). Od razu zaproponowałem jej wyjście do klubu. Normalny introwertyk by odmówił ale że nie mogła powstrzymać ślinotoku (nie tylko z ust) na widok Chada to zgodziła się od razu.

Ciekawe ile będzie czekać na swojego księcia z bajki xDDDDDDDDDD

Ps. Zdjęcie chada którego użyłem do profilu poniżej

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski
G.....t - Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i ...

źródło: comment_OoUQW3axx3LixaQCJ9EhsxbWRN5P1LXJ.jpg

Pobierz
  • 35
@Grzolsat: 90% z tych chatów są tak zapyziałe fizycznie albo zniszczone psychicznie, że strach jej nie pozwoli wyjść do faceta, one tylko potrzebują się nakręcić flirtem na chacie i nic więcej, z resztą faceci którzy tam są to też totalne roszczeniowe przegrywy xD