Wpis z mikrobloga

#fifa19
#fut
Trochę smutne, ale ja jeszcze przed wyjściem TOTY nie mam ochoty totalnie grać w tą grę. W tym tygodniu odpuściłem pierwsze fut champions od premiery, ciężko już będzie zmotywować się do powrotu.. Zdecydowanie bardziej wolę ponapierdzielać w takiego #cod #blackops4 #blackout o ile więcej satysfakcji to sprawia niż schematyczne i zaprogramowane przez programistów EA tracenie i zdobywanie goli.
  • 20
@pawelkomar: Dziwna ta fifa bez satysfakcji taka. Główna przyczynę widzę w pierwszych 2 tyg gry i składom które wtedy powstały i sam zrobiłem. Nie chce sie zbierać coinsow za mecze bo po co mając juz hajs na zespół i inwestycje
W tym tygodniu odpuściłem pierwsze fut champions od premiery,


@pawelkomar: osobiście jakbym grał we wszystkie możliwe LW to chyba by mnie zmuliło.
Sam do tej pory zagrałem 3 czy 4 raz LW i jak dla mnie to wystarczająca ilość.

@Veyn: @ibeafraidi: @Vadzajna: poprawcie mnie bo może się mylę ALE
Wydaje mi się że za dużo osób traktuje Fifę jak obowiązek "trzeba grać codziennie bo coś się straci". Są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: @Veyn: kurde jak zacząłem się denerwować że przegrywam to zacząłem robić sbc hurtem i czułem presję że muszę je robić żeby mieć kasę żeby wygrywać. Powoli mnie to już #!$%@? xD
@SpiderFYM: @Veyn: @Vadzajna: Ja Was rozumiem, bo to ten tryb staje się powoli nie dla casuali, a dla maniaków. Gdybym nie zmieniał graczy co kilka dni, tygodni, to pewnie nie grałbym tak często jak robię to teraz. Po prostu jest granica między wielkim fanem wirtualnej piłki i bezgranicznym fanatyzmem.
Imho grę zabija też to, że dali zbyt duże nagrody za DR, przez to ludzie szybko dorobili się mocnych składów,
@SpiderFYM: wyzwania dzienne i tygodniowe, sbc niemal codzienne, podczas eventow flash sbc wygasajace nawet po godzinie, mnostwo oplacalnych trybow ktorych nie jestes w stanie ograc na tyle zeby wszedzie zdobyc spoko nagrody, najdrozsze karty tak strasznie drogie ze wymagajace niewyobrazalnych nakladow czasu lub pieniedzy na ich zdobycie, otwieranie paczek jak hazard, gameplay wrecz zmieniajacy sie wraz z tym jak mocne masz karty, inaczej postrzegalbys gre po graniu skladem cheap PL, a
Imho grę zabija też to, że dali zbyt duże nagrody za DR, przez to ludzie szybko dorobili się mocnych składów


@RBNG: w tamtej fife nie było DR, a też był silne składy na początku. Mało tego, ja w 19 w momencie kiedy był dostępny jedynie WebApp, a sama gra nie bardzo to miałem już skład na prawdę bardzo solidny. Trochę mnie to denerwuje szczerze mówiąc, bo o wiele fajniej byłoby kiedy
@SpiderFYM: Ale nie było takiej sytuacji, że po 2 miesiącach gry, nawet nie jakiejś nałogowej, masz skład 85-86, a następny krok to kupno topowej karty po +400k.
Oczywiście, zdarzali się tacy, ale jednak większość grała składami 83-85, czyli tanimi a dobrymi, bo żeby wymienić na lepszą musieli trochę pograć, a nie tak jak teraz 30-40k co tydzień właściwie za nic.
Ja wiem, że to jest robione pod casuali, ale trzeba gdzieś
@chim3ra: @SpiderFYM: @RBNG: Pierwszy raz grałem w Ultimate team w darmowej FIFIE, którą pewnie nie każdy zna. Nazywała się FIFA WORLD, bawiłem się tam świetnie. Cały skład miałem zawodników 81-84 max, a jak, któregoś razu było mnie stać na czarną kartę w formie to czułem się jak król. Karta innego koloru niż podstawowe to było coś pięknego.
@pawelkomar wiem, też grałem :D I jestem w stanie przyznać, że Fifa 19 jest zbyt łatwa. Jakieś 50k tygodniowo za granie 1h (jakieś 3 mecze) dziennie. Ale z drugiej strony to też jest w miarę fajne.
@SpiderFYM: gra wyszla 2 miesiace temu i 5 dni, flashe byly jeszcze przez cyber poniedzialek. Nie chodzi o to ze to jest rzadko ale ze w ogole jest uzywany taki mechanizm przywiazujacy ludzi do gry.

Co do reszty wymienionych i skomentowanych przez Ciebie rzeczy - moga Ci sie podobac nawet wszystkie, mnie wszystkie juz napawaja obrzydzeniem i niechecia.